[Večerní souhrn článků] • Coinbase spouští obchodní peněženku pro podniky • a další články

3
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Coinbase spouští obchodní peněženku pro podniky

Coinbase, jedna z předních kryptoměnových burz, uvedla na trh nové obchodní řešení zaměřené na podniky, které se chtějí zaměřit na Web3 peněženky pro své zákazníky. Tato novinka má za cíl zefektivnit proces přijetí produktů a služeb v rámci ekosystému Web3. [1]

Analýzy a trhy

8.3.2023 Tržní přehled pro Bitcoin a akciový index S&P 500 – Trh si začíná uvědomovat makro data!

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Včera se akciový index S&P 500 začal prudce propadat po projevu šéfa americké centrální banky Fed. Bitcoin následuje akcie poklesem pod 22 000 USD.

08.03.23 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Akcie klesají po vystoupení Powella

Indexy S&P 500 a Nasdaq za včerejšek zaznamenaly jisté ztráty. A na futures trhu pokles dokonce pokračuje. Nejde o úplně malý pokles. Ale přesto jsem trochu překvapený, že se akciový trh a ostatně i Bitcoin, tak dobře drží. Včerejšek byl totiž hrozně důležitý.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Nejlepší kryptoměny pro investici v březnu 2023

V dnešním článku se podíváme na to, jaké kryptoměny jsou ty nejlepší ke koupi v březnu 2023. Mnohé z těchto mincí se stále nachází v předprodeji, což investorům umožňuje koupit tokeny za atraktivně nízkou cenu. Při koupi tokenů v předprodeji můžete také získat štědré bonusy a soutěžit o další tokeny daného projektu.

V USA došlo k pohybu jedné miliardy USD v BTC zabavené ze Silk Road

50 000 bitcoinů, které byly zabaveny americkými donucovacími orgány, bylo přesunuto z několika peněženek na nové adresy a na kryptoburzu Coinbase.

Základy investování s doktorem – Tržní kapitalizace

Pro hodnotové investování je základním problémem stanovit pravou hodnotu podniku. Prvním důležitým indikátorem je tržní kapitalizace (Market Capitalization). Hned v úvodu však upozorněme na to, že tato charakteristika je často velmi zavádějící, protože přímo souvisí s ohodnocením firmy na akciových trzích.

80 % investorů do Cardana je aktuálně v mínusu

V důsledku medvědího trhu, který krypoměnový sektor zažívá, umazala většina předních digitálních aktiv za poslední rok nemalou část ze své hodnoty. A z řady nevybočuje ani Cardano ($ADA). Blockchainová data ukazují, že 80 % investorů se nachází buď v již přiznané ztrátě, případně v nerealizované ztrátě.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: