[Večerní souhrn článků] • Kanadská poslankyně navrhuje zákon podporující růst kryptoměnového průmyslu • a další články

4.5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kanadská politička navrhuje zákon podporující růst kryptoměnového průmyslu

Kanadská politička Michelle Rempel Garner zveřejnila návrh zákona, který vládě navrhuje vytvořit regulační rámec pro podporu růstu kryptoměnového průmyslu v zemi. V návrhu zákona stojí, že kryptoměnová aktiv amají pro Kanadu významný ekonomický a inovační potenciál. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Inflace a Fed, bitcoin zase k 47 000 USD?

Bitcoin (BTC) se v blízkosti S/R levelu 47 000 USD začal stahovat zpátky k předtím prolomené úrovni, která se nachází kolem 42 000 USD. Konsolidace netrvala dlouho a už můžeme zase v grafu spatřovat, že má bitcoin tendenci se odrazit.

10.02.22 Technická analýza BTC/USD – po konsolidaci odraz?

Bitcoin (BTC) po prvotním stáhnutí se od S/R levelu 47 000 USD zatím pořád zpevňuje svou pozici v blízkosti supportu 42 000 USD. Jak jsem říkal v předešlých analýzách, bitcoin se zatím zpátky pod 42 000 USD spíše nechystá.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin za posledních 30 dní vytvořil více než 1 300 nových milionářů

Nedávný vzestup bitcoinu (BTC) na trhu kryptoměn vedl k vytvoření řady nových milionářů. Údaje ukazují, že k 10. únoru 2022 činil podle statistik BitInfoCharts.com počet adres se zůstatkem v BTC vyšším než 1 milion dolarů 96 399 osob.

KPMG: Globální kryptoinvestice stouply o 450 %

Globální poradenská společnost KPMG ve své nedávné zprávě uvádí, že investice do kryptoměnového prostoru za minulý rok vzrostly o neuvěřitelných 450 %.  Celosvětově přilákaly kryptoměnové projekty více než 30 miliard amerických dolarů.

Samsung představuje kryptopeněženku a úložiště na novém smartphonu S22

Jihokorejský elektronický gigant Samsung představil svůj nejnovější vlajkový smartphone, který je nabitý krypto funkcemi.

Miliardář Bill Ackman požaduje srozumitelnou krypto politiku v New Yorku

Bill Ackman požádal městské úřady, aby kvůli regulačním překážkám nedocházelo k emigraci inovátorů. Vyzval starostu New Yorku Erica Adamse a guvernérku Kathy Hochul, aby se zabývali rostoucími regulačními obavami spojenými vládní organizací a licenční autoritou BitLicense.

Společnosti McDonald’s a Panera Bread uvažují nad virtuálními restauracemi v metaverse

Společnosti McDonald’s a Panera Bread, dva velké americké potravinářské řetězce, si podaly registraci ochranné známky na budování virtuálních restaurací a prodej dalších digitálních aktiv ve světech metaversa.

Zabiják virů: Jak blockchain přispívá k boji proti COVID-19

Blockchainové aplikace pro boj s covidem, byly vyvinuty již po první vlně této pandemie, ale jejich potenciál prozatím nebyl naplno využit.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img