[Večerní souhrn článků] • Tesla stále drží 9 700 BTC • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Tesla stále drží 9 700 BTC

Dnes jsou to přesně dva roky, co se automobilová společnost Tesla rozhodla do svých rozvah přidat bitcoin. Společnost se stále řadí mezi největší společnosti držící BTC. Tento krok pomohl výrazně povýšit povědomí o kryptoměnách a ukázat, že i velké společnosti mohou vlastnit a investovat do digitálních aktiv. [1]

Analýzy a trhy

8.2.2023 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Trhy rostou navzdory dalším varovným signálům!

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Včera jsme získali nový pohled členů amerického Fedu na poslední makrodata o nezaměstnanosti, který naznačuje další zvedání úrokových sazeb. Akciové trhy navzdory tomu rostou. Zároveň se objevují další varovné signály ohledně možné recese.

08.02.23 Analýza BTC/USD – Zopakuje se scénář z léta?

Kurz bitcoinu pořád setrvává pod rezistenčním pásmem, které se nachází kolem 25 000 USD. Na tetherových burzách je to o něco méně. Každopádně Bitcoin není schopen řečeným pásmem prorazit. Sice ještě nedošlo k definitivnímu zamítnutí, ale osobně jsem skeptický, že uvidíme průlom.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Digitální libra by mohla koexistovat se soukromými stablecoiny

Spojené království se blíží k zahájení CBDC, po vydání konzultačního dokumentu, ve němž popisuje navrhovanou digitální libru, kterou veřejnost přezdívá „Britcoin“.

CoinShares: Zájem o investice do kryptoměn vzrostl

Kryptoměnová společnost CoinShares tento týden zveřejnila zprávu, která se zaměřuje na rostoucí zájem o digitální aktiva. Podle zveřejněné zprávy vzrůstá zájem o investice do bitcoinu. Co dalšího se uvádí ve zprávě společnosti CoinShares?

Jon Bishop se stal novým ředitelem Tamadoge – cena tokenů TAMA roste

Podle prohlášení z minulého týdne byl Jon Bishop jmenován novým generálním ředitelem projektu Tamadoge (TAMA), který nabízí svou vlastní meme minci a hry typu play-to-earn (P2E). Vzrušující načasování Jonova nástupu na pozici generálního ředitele se shoduje s nedávným vydáním hry Super Doge, což je první z pěti nových arkádových her, které projekt Tamadoge přidal do své herní sbírky.

SALT Lending získala 65 milionů USD a obnovuje svůj provoz

Firma SALT Lending se zabývala poskytováním kryptopůjček až do pádu burzy FTX. S ohledem k nespecifikované expozici vůči krachující burze pozastavila výběry a vklady. Nyní platforma ukončila financování série A a obnoví plně svůj provoz.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img