CoinShares: Zájem o investice do kryptoměn vzrostl

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnová společnost CoinShares tento týden zveřejnila zprávu, která se zaměřuje na rostoucí zájem o digitální aktiva. Podle zveřejněné zprávy vzrůstá zájem o investice do bitcoinu. Co dalšího se uvádí ve zprávě společnosti CoinShares?

CoinShares: Rostoucí zájem o investice do digitálních aktiv

Zpráva, kterou zveřejnila kryptoměnová společnost CoinShares, ukazuje, že investoři v posledním týdnu nejvíce zajímá bitcoin jako hlavní investiční příležitost. Co se týká kryptoměnového trhu, minulý týden nastal příliv v celkové výši 76 milionů amerických dolarů.

Investice do bitcoinů zaznamenaly v uplynulém týdnu přítok ve výši 69 milionů dolarů, což představuje 90% celkových investic. Tyto investice pocházejí především ze Spojených států, Kanady a Německa, kde byly zaznamenány týdenní přítoky ve výši 38, 25 a 24 milionů dolarů, respektive. Tyto čísla ukazují, že investoři se primárně zaměřují právě na bitcoiny.

Mezi další zajímavé zjištění patří, že většina investorů, kteří investují do digitálních aktiv, uvádí, že jejich primárním důvodem pro investování je potenciál pro vysoké výnosy. Zpráva CoinShares také ukazuje, že mnozí z těchto investorů jsou ochotni riskovat a nebojí se investovat do neznámých a neprozkoumaných projektů s vysokým potenciálem pro výnosy.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 22 988 USD dle KMC.

Závěr

Začátek roku byl pro kryptoměnový průmysl pozitivní. Cena bitcoinu v lednu 2023 vzrostla o více než 40 %. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech. Na celou zprávu “Digital Asset Fund Flows Report” investiční společnosti CoinShares se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img