[Večerní souhrn článků] • Binance zpřísňuje pravidla pro NFT • a další články

3.5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Kryptoměnová burza Binance dnes oznámila zpřísnění svých pravidel pro nezaměnitelné tokeny (NFT). Od 2. února letošního roku budou všechny NFT kótované na Binance před 2. říjnem minulého roku a mající průměrný denní objem obchodů nižší než 1 000 USD vyřazeny. Kryptoburza vyžaduje, aby všichni prodejci NFT dokončili ověření KYC a měli minimálně dva sledující. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Bull run ve vzduchu? – Situace je o dost komplikovanější

Bitcoin (BTC) a další kryptoměny započaly rally, které trvalo mnoho dnů v kuse. Postup kurzů se ovšem před pár dny začal zastavovat. A včera večer došlo k prvnímu viditelnějšímu zlomu. Jde pouze o korekci v rámci delšího rostoucího trendu? Nemálo investorů už popadlo menší euforii.

19.01.23 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Otočka na předpokládaném místě

S&P 500 a Nasdaq se měsíce snaží začít nový býčí trend. Od října kurz sice už nepokračuje v dosavadním klesajícím trendu, ale to neznamená, že není platný. V každém případě se kurzy těchto indexů zase pokusily o průlom klíčových rezistencí, kde se dala zase předpokládat otočka. A stejně jako v prosinci, je i nyní ten pokus nezdařilý.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

CoinDesk má nabídky odkupu přesahující 200 milionů USD, navzdory bear marketu

Digital Currency Group (DCG) údajně obdržela nabídky na prodej kryptowebu CoinDesk přesahující 200 milionů dolarů.

Dopadne Cardano jako Terra s UST?

Ještě v lednu čeká Cardano jedna z nejočekávanějších událostí projektu. Potvrzeno totiž bylo spuštění algoritmického stablecoinu Djed. Ten spousta odpůrců přirovnává k neúspěšnému stablecoinu stejného typu, UST na Terra, který odstartoval jednu z největších krypto katastrof minulého roku a způsobil rapidní propad na ceně Terra. Lze ale Djed opravdu přirovnávat k UST?

2 grafy, které nyní musíte sledovat pro vývoj inflace

Ing. Jan Charvát si pro vás připravil dnes připravil rozbor dvou grafů, u kterých se pravděpodobně zmýlil v jejich analýze. Tyto dva grafy jsou důležité pro další vývoje inflace v USA.

Co bude mít letos vliv na cenu bitcoinu

Jihokorejská burza Bithumb sestavila seznam faktorů, které letos rozhodnou o posunu ceny bitcoinu směrem nahoru. Jejich odhad ceny na konci roku se blíží 42 000 USD. Aby se tak stalo, tak je nutné aby všechny faktory byly naplněny.

Počet validátorů sítě Ethereum vzrostl na 500 000 – zásadní upgrade Shanghai se blíží

Tak je to tady, Ethereum dosáhlo nového milníku v oblasti přijetí a bezpečnosti, neboť počet validátorů v jeho síti nyní překročil 500 000.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img