[Večerní souhrn článků] • Rusko začne pracovat na vypořádacím systému CBDC • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Rusko začne pracovat na vypořádacím systému CBDC

Ruská federace, která je sužována západními sankcemi, je podle nejnovějších zpráv připravena začít vyvíjet systém přeshraničního vypořádání. Vypořádací systém by se měl týkat digitálních měn vydané centrální bankou (CBDC). Rusko by také mohlo posunout vpřed plány pro ruský digitální rubl. [1]

Analýzy a trhy

10.01.23 Analýza LTC/USD – Litecoin drží uptrend

Litecoin kurz pokračuje v technickém uptrendu. Možná se to na první pohled nezdá, ale trh od poloviny roku 2022 drží rostoucí směr. I když je tedy velmi slabý. A z podstatné doby šlo spíše o stranový kurzový průběh. V každém případě Litecoin otestoval rezistenci, která se nachází kolem 81 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Nové vedení FTX se snaží získat zpět miliony dolarů z charitativních darů SBF

Zkrachovalá kryptoburza FTX se pod novým vedením snaží získat zpět okázalé charitativní dary Sama Bankmana-Frieda (SBF)bývalého generálního ředitele.

Německo varuje před malwarem cílící na kryptoměnové burzy

Německý regulační úřad ve své nejnovější zprávě varuje před novým malwarem pojmenovaný „Godfather„, který cílí na kryptoměnové burzy a další kryptoměnové aplikace. Na co si mají dát uživatelé kryptoměn největší pozor?

Mastercard usnadní hudebníkům vstup do světa Web3

Platební gigant Mastercard se dohodl s blockchainem Polygon na spuštění akceleračního programu pro hudebníky. Chtějí podpořit pět začínajících umělců v podpoře svojí značky v prostoru Web3. Současně chtějí širokému publiku poskytnout možnost nahlédnutí pod pokličku možností tohoto světa.

Znáte místo s největší kryptoměnovou adopcí v Evropě?

Přijetí kryptoměn v Evropě je v posledních letech na vzestupu. V jeho čele stojí země jako Švýcarsko, Německo a Nizozemsko. Napadla vás ale někdy otázka, které evropské město je kryptoměnám nejvíc nakloněné?

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: reddit.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img