[Večerní souhrn článků] • Garlinghouse: Ohledně regulací kryptoměn jsem optimistický • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Garlinghouse: Ohledně regulací kryptoměn jsem optimistický

Generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse ve svém příspěvku prohlásil, že je optimistický ohledně regulací, které chystají Spojené státy americké v letošním roce. Dle jeho slov bude letošní rok rokem, kdy USA získaly jasné regulační prostředí pro kryptoměny. [1]

Analýzy a trhy

04.01.23 Analýza ETH/USD – Masivní ztrátu vystřídala stabilita

Ethereum kurz zaznamenal za minulý rok masivní ztrátu. A to hlavně během první poloviny roku 2022, kdy to altcoinový trh těžce schytal. Během druhé poloviny roku se krypto trh přepnul do trochu jiného módu. Mnohem stabilnějšího a na tom i budeme stavět celý letošní rok. Trh s kryptoměnami je totiž všeobecně podceňován jako nějaký odpad.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Rýsuje se argentinský Bukele? Přední prezidentský kandidát káže bitcoiny

Jihoamerická země si bude volit nového prezidenta v říjnu 2023 a existuje reálná šance, že novou hlavou Argentiny bude zvolen probitcoinový kandidát.

V Austrálii zprovoznili první Lightning Network bitcoinmat na světě

Bitcoinmatů je po světě již několik desítek tisíc, v Austrálii však otevřeli první s podporou Lightning Network (LN). Ten slibuje okamžité vyřízení s výrazně nižšími náklady na transakci.

Dash 2 Trade vybral 13 milionů USD, do konce předprodeje zbývají 2 dny

Projekt Dash 2 Trade s blížícím se koncem jejich předprodeje vybral pozoruhodných 13 milionů dolarů. Zde je několik důvodů, proč byste měli o tomto krypto projektu uvažovat a využít nákupu tokenů D2T v předprodeji předtím než skončí.

Bude těžba bitcoinu ještě někdy zisková?

Přes těžařské společnosti se v roce 2022 přehnala dokonalá bouře. Cena kapitálu rostla, náklady na energie stoupaly, cena bitcoinu padala, hashrate dosáhl rekordního maxima a nastavené strategie se ukázaly být nepřipravené.

Nejšílenější předpovědi ceny Bitcoinu pro rok 2023 – Co takhle 1400% rally?

Začátek nového roku sebou přinesl také různé předpovědi ceny Bitcoinu a kryptoměnového trhu napříč sociálními médii a hlavními mediálními platformami. Odborníci vášnivě diskutují o tom, zda budou cenovou akci v roce 2023 řídit býci, nebo medvědi.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: