[Večerní souhrn článků] • Dogecoin oznamuje nový fond pro přední vývojáře • a další články

4
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Dogecoin oznamuje nový fond pro přední vývojáře

Nadace Dogecoin ve svém nejnovějším oznámení uvedla, že vyčlenila 5 milionů tokenu DOGE (přibližně 360 000 USD dle KMC) pro nový fond. Ten by měl podporovat přední vývojáře Dogecoin Core a další propagaci celého ekosystému. [1]

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Porážka Tesly v roce 2022 a vítězství defenzivních burzovních titulů

Z makroekonomického pohledu nepřinesl poslední týden roku žádné klíčové události. To byl důvod, proč znovu došlo k poklesu trhu. Medvědí trend bude pokračovat, dokud se nedočkáme změny v měnové politice USA. Nebo přesněji, nějaké nové informace, která umožní trhu spekulovat na možnou blížící se změnu v měnové politice, jako to zažíváme prakticky od března 2022.

02.01.23 Analýza BTC/USD – Shrnutí roku 2022 z dlouhodobějšího pohledu

Kurz bitcoinu měl za rok 2022 opravdu dynamický průběh. Alespoň tedy po většinu doby, protože závěr minulého roku začal být velmi nudný. Kurz bez volatility, naopak vskutku stabilní. Dnes se proto podíváme na vývoj z minulého roku. Ale z dlouhodobější technické perspektivy, abychom měli srovnání z předešlými medvědími trhy.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Dash 2 Trade vybral v rámci ICO již 12 mil. USD – předprodej končí za 4 dny

Poslední měsíce nebyly pro investory ty nejlepší, alespoň co se trhu týče. Již nějakou dobu můžeme vidět červená čísla jak na trhu s akciemi, tak v kryptu. I když to vypadá, že nyní neexistuje žádná naděje a zisky jsou v nedohlednu, známe řešení. Předprodeje kryptoměn a nové altcoiny, které mají vysoký potenciál po zalistování na burze explodovat. Jedním takovým projektem je právě Dash 2 Trade, jehož předprodej se rychle chýlí ke konci.

Austrálie přidala 113 kryptoměnových bankomatů za 3 měsíce

Salvador je první zemí na světě, která přijala bitcoin na národní úrovni. Logické by tedy bylo, aby měla největší síť kryptoměnových bankomatů. Prezident Nayib Bukele se sice rozhodl nainstalovat více než 200 těchto bankomatů po celé zemi, ale na prvenství to nestačilo ani v roce 2021. Spojené státy a Kanada jich měli více.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: