Dash 2 Trade vybral v rámci ICO již 12 mil. USD – předprodej končí za 4 dny

0
(0)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Poslední měsíce nebyly pro investory ty nejlepší, alespoň co se trhu týče. Již nějakou dobu můžeme vidět červená čísla jak na trhu s akciemi, tak v kryptu. I když to vypadá, že nyní neexistuje žádná naděje a zisky jsou v nedohlednu, známe řešení. Předprodeje kryptoměn a nové altcoiny, které mají vysoký potenciál po zalistování na burze explodovat. Jedním takovým projektem je právě Dash 2 Trade, jehož předprodej se rychle chýlí ke konci. 

Tým Dash 2 Trade vybral v předprodeji již 12 mil. dolarů

Jak jsme již zmínili, předprodej se rychle blíží konci. Pokud vás tedy projekt Dash 2 Trade zaujal a stále váháte se svou investicí, není moc času nazbyt. Hranice 12 mil. dolarů byla překonána zejména po zprávě, kdy spoustu analytiků předpovídá, že po zalistování tokenu D2T na burze by investoři mohli zaznamenat až 10násobné zisky. 

První zalistování tokenu D2T je naplánováno na 11. ledna. Poté dojde k zalistování tokenu i na dalších centralizovaných burzách. Předprodej skončí poté, co projekt vybere 13,4 mil. USD nebo za 4 dny. Záleží na tom, jaká skutečnost nastane dříve. Pokud stále váháte, zda do projektu investovat, pojďme se společně podívat, co Dash 2 Trade nabídne.

Jedinečná investiční příležitost a mnoho cenných funkcí a nástrojů

V roce 2022 nás zasáhlo více špatných událostí, než by kdokoliv dokázal předpovědět. Spolu s nimi se dolů svezly i kryptoměny, a tato skutečnost mnoho investorů odradila. Projekty jako je Dash 2 Trade však chtějí odvětví kryptoměn udržet dobrou pověst a odhalit špatné projekty a signály, včas. 

Po krachu burzy FTX mnoho investorů a nadšenců do kryptoměn ztratilo v krypto trh důvěru a zdá se, že v některých případech je to jako kdybychom byli znovu na začátku, když byl krypto trh v době rozkvětu a pomalu stoupal vzhůru. Zakladatel burzy FTX – Sam Bankman-Fried byl obžalován ze spáchání mnoho finančních podvodů a čelí soudu v USA. 

Právě tyto nejistoty byly faktorem proč se mnoho investorů z krypto trhu stáhlo. Dash 2 Trade však přichází s řešením. Za projektem stojí tým z Learn2Trade, kteří mají více než 40 tisíc členů a skvělou pověst. Společně chtějí investorům a obchodníkům poskytnout možnost činit informovaná a uvážená rozhodnutí, která jim na trhu pomohou zvítězit.

Dash 2 Trade poskytuje nejen analytické nástroje, jako jsou Glassnode, Santiment a CryptoQuant, ale také nabídne obchodní signály pro obchodníky, aby mohli využít všech příležitostí. Plánuje se také zavedení platformy sociálního snímání a analýzy řetězců, která pomůže identifikovat coiny, které jsou zrovna v trendu.

Vytváření strategií 

Dash 2 Trade nabídne nástroj pro tvorbu strategií, bude se jednat o Advanced Strategy Builder (ASB), což pomůže investorům stát se samostatnými. ASB bude značnou výhodou pro držitelé tokenu D2T, protože nikdo jiný k tomuto inovativnímu řešení mít přístup nebude. 

Investoři a obchodníci budou mít možnost vytvářet strategie a zpětně je testovat. Testování může probíhat na předních krypto burzách, a to za živých tržních podmínek, které nabízí reálnou cenu, objem či volatilitu. V ekosystému tohoto builderu pro strategie najdeme také nástroje pro social trading.

Panel Dash 2 Trade pro přístup ke kvalitním předprodejům

Jednou z nejlepší funkcí, které D2T představí je analytický panel, terminál, který bude vyhledávat ty nejhodnotnější a nejslibnější předprodeje kryptoměn na trhu. Uživatelé, kteří si zvolí předplatné typu Premium získají přístup k pečlivě vybraným předprodejům prostřednictvím tohoto jedinečného terminálu.

Nalezení těch nejlepších předprodejů a analýza zabere spoustu času, to je také důvod, proč existuje předplatné. S krypto trhem se pojí spoustu rizik a podvodů, proto je průzkum klíčovým faktorem předtím, než daný předprodej zveřejní i pro svou komunitu.

Samostatný panel pro předprodeje poskytuje a vyhodnocuje metriky a údaje potřebné k výběru ziskového předprodeje. Vyhodnocení se provádí jak automatizovaným softwarem, tak ručně. Některé z metrik jsou např. prověřování týmu, který stojí za projektem, stav auditů smart kontraktů a tokenomika.

Zlepšete svůj obchodní potenciál díky terminálu Dash 2 Trade

Obchodníci a investoři do kryptoměn stráví dlouhé hodiny studováním analýz a signálů, a zde je prostor pro Dash 2 Trade. D2T poskytne investorům a obchodníkům potřebné signály, díky kterým bude snadné rozpoznat, kdy vstoupit do obchodu nebo kdy naopak vynechat obchod či vystoupit z trhu. Tým za D2T zahrnuje všechny potřebné technické ukazatele včetně aktivit velkých hráčů na trhu. Investoři tak ušetří spoustu času, který mohou věnovat dalším potřebným aktivitám. Všechny ukazatele budou dostupné na jednom přehledném místě, aby obchodníci a investoři mohli činit správná rozhodnutí a řídit rizika. 

Dash 2 Trade nabídne další důležitou funkci– Auto Trade API. Tento nástroj umožňuje vytvářet automatické obchodní strategie a pomáhá investorům efektivněji přistupovat k dynamice na trhu s kryptoměnami. „Binance Effect“ pomohl investorům pochopit, jak zalistování tokenů na velké burze pozitivně ovlivňuje ceny kryptoměn. To je důvod, proč D2T obsahuje další cenný nástroj, který vás upozorní na nadcházející zalistování tokenů.

Úrovně D2T pro přístup k funkcím

Přístup k funkcím Dash 2 Trade není podmíněn tím, že za něj musíte zaplatit. Terminál však bude nabízet funkce na bázi předplatného. Bude se jednat o bezplatnou úroveň, Starter a Premium. Funkce platformy jsou sice v bezplatné úrovni omezené, ale i tak budou mít uživatelé přístup k terminálu a analytickému nástroji Dash 2 Trade.

Další úroveň nazvána Starter přichází s měsíčním předplatným za 400 tokenů D2T. Na této úrovni jsou k dispozici podrobnější informace o řetězcích a klíčové přehledy vybraných předprodejů. Uživatelé mají navíc základní přístup k tržním ukazatelům, metrikám sociálního obchodování, automatickým obchodním nástrojům, tvůrcům strategií a kanálu Discord, který bude dostupný pouze členům.

Na úrovni Premium se uživatelé dočkají čtvrtletních obchodních soutěží. Zároveň budete mít přístup k on-chain datům, upozornění na pohyby velkých hráčů (velryb) či profesionálním ukazatelům trhu. Pokud vás úroveň Premium oslovila, připravte si 1 000 tokenů D2T na měsíc.

Dash 2 Trade má již domluvené 3 burzy CEX, u kterých dojde k zalistování tokenu D2T po skončení předprodeje v roce 2023. Bude se jednat o burzy Changelly Pro, LBank a BitMart. Pokud preferujete raději decentralizované burzy, D2T bude zalistován také na burze Uniswap. Pokud chcete tokeny D2T ještě stihnout, dlouho neváhejte, čas se krátí a tokenů rychle ubývá. Není divu, jedná se o jeden z nejočekávanějších projektů roku 2023.

Přejít na předprodej Dash 2 Trade

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img