[Večerní souhrn článků] • Solidus Labs: Letos bylo vytvořeno přes 110 000 podvodných tokenů • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Solidus Labs: Letos bylo vytvořeno přes 110 000 podvodných tokenů

Podle nejnovější zprávy společnosti Solidus Labs vzniklo od ledna letošního roku více než 118 000 podvodných tokenů. Každý den tak vzniklo přes 350 projektů, které podvedly či mohly podvést investory. Oproti minulému roku se tak jedná o 41 % nárůst. [1]

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Centrální banky investory na Vánoce nepotěšily

Fed a ECB udělaly krok, který se očekával. Zvedly své úrokové sazby shodně o 50 bazických bodů. Na americkém dolaru se tak v současnosti pohybují v rozpětí 4,25 – 4,5 %. Na euru jsou pochopitelně nižší, 2,5 %, protože ECB začala sazby zvedat později. Pozitivní zprávou je, že toto poslední zvýšení nebylo již o 75, ale jen 50 bazických bodů.

19.12.2022 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Čekají nás „krvavé“ Vánoce?

Vítáme Vás u dalšího pondělního přehledu trhu pro Bitcoin, altcoiny a akciový index S&P 500. Po zveřejnění makro dat minulý týden byla na trhu značné překvapení a volatilita. Akciové indexy klesaly po zamítnutí u klíčové rezistence. Bitcoin a kryptoměnový trh narazily na značný prodejní tlak pod hladinou 18 500 USD.

19.12.22 Analýza BTC/USD – Padající hvězda na týdenním grafu

Kurz bitcoinu měl v minulém týdnu o něco dynamičtější vývoj, než jsme byli za předešlé týdny zvyklí. Kurz bitcoinu otestoval klíčovou rezistenci, která je kolem 19 000 USD. A mimoto máme otestovaný i 300týdenní klouzavý průměr. Tím se tyto úrovně potvrdily jako rezistence.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Co bude dál pro bitcoin a ethereum v roce 2023 a 2024: Makro guru Raoul Pal

Co čeká dvě hlavní kryptoměny v příštím roce? Všichni jsou bearish, ale makro guru Raoul Pal vyhlíží světlé zítřky.

Průzkum: 60 % Američanů považuje investování do kryptoměn za velmi rizikové

Nejnovější průzkum zpravodajského portálu CNBC se dotazoval dospělých respondentů ze Spojených států amerických. Podle průzkumu 60 % Američanů uvedlo, že investování do kryptoměn považuje za vysoce rizikové. Co dalšího se uvádí v průzkumu CNBC?

Zavede Kazachstán vlastní digitální měnu již v příštím roce? A co my?

Kazašská centrální banka doporučuje zavedení vlastní digitální měny (CBDC) již v roce 2023. Nejprve chce omezenou funkčnost pouze pro otestování, následný rozvoj funkcí a do konce roku 2025 by měla již být plně k dispozici pro komerční použití.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img