[Večerní souhrn článků] • Brazílie legalizovala kryptoměny jako platební metodu • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Brazílie legalizuje kryptoměny jako platební metodu

Adopce kryptoměn v Jižní Americe nadále roste. Brazilští zákonodárci nově schválili zákon, který legalizuje kryptoměny jako platební metodu. Ačkoliv se nejedná o stejný případ jako v Salvadoru, je to další krok na cestě k vyšší míře přijetí bitcoinu a dalších kryptoměn. Schválený návrh zákona nečiní žádné kryptoměny zákonným platidlem. [1]

Analýzy a trhy

30.11.22 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Pokračování poklesu na akciovém trhu

S&P 500 a Nasdaq se v těchto chvílích stále zdržují v blízkosti klíčových rezistencí, ale už nyní máme před sebou jistá zaváhání. Z čehož můžeme minimálně vydedukovat, že akciové trhy rozhodně nemají další růst jistý. Mimoto se začal pomalu zvedat dolarový index.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Tržby bitcoinových těžařů nejnižší od listopadu 2020

Nejnovější data společnosti Blockchain.com ukazují, že tržby bitcoinových těžařů jsou na hodnotách z listopadu 2020. Tržby tak od listopadu minulého roku, kdy bitcoin dosáhl cenového maxima, neustále klesají. Co dalšího prozrazují data Blockchain.com?

Nejlepší vybrané krypto hry pro hraní v roce 2022 

Pod pojmem krypto hry si lze představit mnoho věcí. Co, ale krypto hry umožňují zejména jsou výdělky, které nabízí svým hráčů za to, že tráví svůj čas právě jejich hraním.

DWF Labs poskytlo 15 milionů dolarů na pomoc problematickým protokolům

V důsledku nedávného otřesu na trhu s kryptoměnami způsobeného selháním kryptoburzy FTX utrpělo několik projektů významnou ránu.

Sam Bankman-Fried popírá v souvislosti s FTX jakékoli pochybení

Po krachu kryptoburzy FTX poskytl bývalý generální ředitel Sam Bankman-Fried (SBF) první rozhovor, v němž popírá jakékoli pochybení.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Radomil Zumtrle

V Brazíliii jsou ale b[edited]i.. copak nevědí že Bitcoin a krypto obesně selhalo jako platební metoda a za chvíli to zmizí ze světa ? Říkal to Radovan Brouk Pytlík Vávra tak to musí být pravda…

Jan

oooojjjjjj 😀 presne tak 😀

Alex

Jelikož je teď na internetu mnoho názorů zda bitcoin kupovat či nekupovat a někdo říká, že bitcoin už bude jen klesat, zatímco jiní v poklesu cen vidí příležitost na výdělek, využil jsem i této situace a začal s kryptoměnami obchodovat. Mohu tak vydělávat na každém jejich pohybu, nejen růstu. Kdyby někoho zajímalo, kde je možné obchodovat tak já obchoduji na Coinfy. Jen má osobní zkušenost.

spot_img