Nejlepší vybrané krypto hry pro hraní v roce 2022 

3.3
(3)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Pod pojmem krypto hry si lze představit mnoho věcí. Co, ale krypto hry umožňují zejména jsou výdělky, které nabízí svým hráčů za to, že tráví svůj čas právě jejich hraním.

V tomto článku si představíme ty nejlepší krypto hry, které byste měli určitě zvážit.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Žebříček pro nejlepší krypto hry roku 2022

Krypto hry nabízí mnoho podob, pokud se vám sektor P2E zamlouvá, z našeho seznamu si určitě vyberete.

1. Robotera – Nejlepší metaverse konce roku 2022 spadající pod krypto hry

2. Calvaria – Nová play-to-earn krypto hra, kterou lze sehnat v rámci předprodeje

3. Tamadoge  – Čerstvě zalistované meme krypto hry

Bližší pohled na krypto hry, které nyní můžete hrát

V současné době jsou k dispozici stovky kryptoher, z nichž každá nabízí řadu funkcí, které lákají nadšence na krypto hry a NFT. Pokud máte zájem vyzkoušet si krypto hry P2E, zde je pár z těch nejoblíbenějších titulů, které si můžete zahrát právě teď.

1. Robotera – Nejlepší metaverse konce roku 2022 spadající pod krypto hry

Nejnovější kryptoměnovou hrou, která se v současnosti šíří internetem, je RobotEra, svět Metaverse budující svět, který hráčům umožňuje vstoupit do virtuálního prostředí jako v podobě NFT robotů. Tato nová kryptohra je poháněna $TARO – nativní měno a zároveň 

tokenem. V současné době se nachází v první fázi tříkolového předprodeje, TARO je nyní k dispozici ke koupi za nejnižší možnou cenu a již se podařilo získat investice ve výši 200 000 dolarů.

Ve hře RobotEra hráči shromažďují zdroje v metaverzu a podílejí se na vytváření pozemků, budov a architektury na bázi NFT. Roboti NFT stojí na bázi blockchainu Ethereum, řídí se standardem chytrých kontraktů ERC-271 a mají limited supply pouze 10 000 kusů. Tito Roboti dávají hráčům přístup do Taro Planet – což je virtuální ekosystém ve hře, který podporuje tvorbu pozemků, reklamu a soutěže ve hře.

V současné době je TARO k dispozici v první fázi předprodeje za 0,020 USD. V závěrečném kole se cena vyšplhá na 0,032 USD, což představuje 60% cenový skok. V každém ze tří kol předprodeje bude rozděleno 90 milionů tokenů – což představuje 5 % z celkové nabídky 1,8 miliardy tokenů.

Start předprodeje4. čtvrtletí 2022
Platební metodyETH, USDT
BlockchainEthereum
Min. investice1,000 TARO
Max. investiceN/A

Přejít na presale RobotEra nyní

2. Calvaria – Nová play-to-earn krypto hra, kterou lze sehnat v rámci předprodeje

Karetní bitvy jsou běžným typem her založených na blockchainu, ale žádná není taková jako Calvaria. Na rozdíl od jiných podobných her na trhu přichází tato s verzí P2E i F2P, přičemž záměrem je, aby byla co nejpřístupnější, a to i pro hráče, kteří mají s kryptoměnami jen malé zkušenosti.

Vesmír Calvarie se odehrává v posmrtném životě, kde o nadvládu bojují různé frakce. Tyto frakce mají své vlastní plány a jedinečné vzory, jak je vidět na působivých kresbách postav.

Jedním z obzvláště fascinujících aspektů projektu – který je k dispozici na PC nebo mobilním zařízení s iOS či Android – je to, že má příběhový režim, což je další přikývnutí na zpřístupnění hry, protože ne každý se chce účastnit kompetitivní stránky hry.

Calvaria je postavena na síti Polygon, která je ideální pro aplikace náročné na transakce, jako je blockchainová hra, protože přináší nižší poplatky a rychlejší propustnost.

Token RIA má zásobu 1 miliardy kusů, stejně jako další token s názvem eRIA. V současné době probíhá předprodej tokenu RIA a k dispozici bude 300 milionů tokenů za cenu od 0,01 do 0,055 USD. V předprodeji bude k dispozici 300 milionů tokenů (30 % nabídky). 

Přejít na předprodej Calvaria

3. Tamadoge  – Meme krypto hry chtějí na výsluní

Tamadoge spadá do kategorie mezi nové krypto hry, které staví na odkazu meme coinu Doge. V této hře si hráči mohou vyrazit vlastní NFT doge a pak se o něj starat, zatímco roste ze štěněte v dospělého doge.

Každý doge (třeba pes), má své vlastní náhodné statistiky, silné a slabé stránky a způsob, jakým se o svého psa staráte, ovlivňuje jeho vývoj. Jakmile váš doge dosáhne dospělosti, je čas na bitvu. Tamadoge umožňuje hráčům bojovat se svými dogy NFT v tahové aréně – vítězové stoupají v žebříčcích hry a získávají odměny v podobě mincí TAMA.

Hra Tamadoge se odehrává v metaverzu Tamaverse, který vývojáři této hry právě vytvářejí. Vývojový tým Tamadoge doufá, že časem spustí aplikaci pro rozšířenou realitu, která uživatelům umožní hrát si se svým psem, jako by byl v místnosti s nimi.

Projekt Tamadoge vyprodal svůj předprodej poté, co během osmi týdnů získal 19 milionů dolarů před čerpáním po vstupu na burzu OKX a další burzy. Investoři v raném předprodeji zaznamenali zisky ve výši téměř 2 000 %, když mince vzrostla na historické maximum 0,194 USD.

Jak koupit tokeny pro tyto krypto hry?

Pokud nemáte svojí krypto peněženku, bude to první krok, který budete muset učinit, abyste nějaké krypto hry a jejich tokeny mohli vlastnit. Jak si založit peněženku si popíšeme níže.

Tokeny pro krypto hry lze všeobecně zakoupit na oficiálních stránkách projektu, buď v předprodeji a nebo na burze, pokud je projekt již zalistován.

Jak fungují krypto hry?

Jednoduše řečeno, krypto hry vám nabízejí inovativní způsoby generování odměn v podobě tokenů. Obvykle to znamená, že digitální aktiva ve hře můžete získat plněním úkolů, plněním úkolů, vítězstvím v bitvách nebo účastí v jiných výzvách. Kolik si vyděláte, bude nakonec záležet na tom, jakou P2E hru si vyberete.

Proto byste si měli předtím, než se do hry zapojíte, udělat čas na to, abyste pochopili, jak jsou odměny vypláceny, jaké investice jsou od vás vyžadovány a jak můžete obdržené mince z dané krypto hry, zpeněžit.

Druhy play-to-earn her

Díky virtuálním světům, jako je Metaverse nebo integrace nezaměnitelných tokenů (NFT) se P2E hry v poslední době velice rozmohly. Nyní se podíváme na jednotlivé typy těchto her.

Sportovní krypto hry

Fantasy sportovní hry přitahují pozornost online hráčů již několik let a s integrací technologie blockchain. V těchto hrách mohou hráči sestavit virtuální tým ze skutečných sportovců a postavit svůj tým proti ostatním. Sorare a TradeStars jsou dvě populární krypto hry, které umožňují účastnit se fantasy sportů.

Krypto hry v rámci virtuálního světa metaverse

Asi nejoblíbenější kryptoměny jsou ty, které vám umožňují vlastnit nemovitosti ve virtuálním světě. Mezi běžné příklady této kategorie patří Decentraland a Sandbox.

V těchto hrách si budete moci koupit i další aktiva, jako jsou různé předměty s oblečením a nemovitosti NFT, s nimiž lze následně obchodovat na tržištích.

Bitevní krypto hry

Bitevní krypto hry si také v poslední době získali dost na popularitě. Např. Battle of Guardians a Space Misfits jsou populárními příklady nejlepších krypto her zaměřených na průzkum, přežití a války. Ty umožňují sbírat odměny při plnění úkolů nebo získáváním zbraní.

Závodní krypto hry

Existuje také řada titulů zaměřených na závody – například RaceFi nebo Crypto Kart, který je součástí Chain Games. V těchto hrách sbíráte odměny za vítězství v závodech nebo za nákup NFT v podobě nositelných předmětů.

Vlastněte hodnotná aktiva v rámci metaverse

Jedním z hlavních důvodů, proč se většina investorů rozhoduje hrát krypto hry typu P2E, je snaha vydělat peníze. Možná jste si však všimli, že mnoho špičkových krypto her nabízí odměny ve formě NFT. Nicméně herní NFT jsou jedinečné a transparentní. Jinými slovy, když si koupíte herní aktiva, dosáhnete jejich vlastnictví.

V závislosti na hře mohou být NFT, které sbíráte, hráčskými avatary, postavami, bytostmi, speciálními předměty nebo jakýmikoli jinými artefakty. S těmito NFT lze obchodovat nebo je prodávat na jiných platformách, což vám umožní získat na oplátku fiat nebo jiné kryptoměny. 

Vydělávejte peníze při hraní krypto her


Kromě NFT vám řada špičkových krypto her nabízí na oplátku také digitální aktiva. Jedním z takových příkladů je hra Coin Hunt World. V této mobilní krypto hře musíte prozkoumávat okolí a hledat klíče, které můžete použít k odemykání kvízů. Když správně odpovíte, získáte odměnu v podobě kryptoměn, jako je BTC či ETH.

Férovost a transparentnost

Běžné hry jsou obvykle vytvářeny centralizovanými institucemi, a proto není možné zjistit, zda jsou výsledky zmanipulované, nebo ne. Naproti tomu nejlepší krypto hry jsou vytvořeny na technologii blockchain a jsou zcela transparentní, a to zejména díky smart contractům.

Jak koupit tokeny, abyste mohli hrát krypto hry?

Jak jsme již zmínili výše, nyní si ukážeme konkrétní návod, jak si můžete pomocí peněženky MetaMask zakoupit své tokeny z dané krypto hry, která se vám zalíbila. 

Krok 1. Nainstalujte si Metamask peněženku

Pokud jste si již vybrali krypto hru, do které byste chtěli investovat je to super první krok, ale nejprve se musíme poohlédnout po softwarové peněžence, díky které nákup uskutečníme. K této investici nám skvěle poslouží krypto peněženka MetaMask.

MetaMask si můžete stáhnout jak v prohlížeči Chrome pro svůj počítač, tak do svého mobilu. Nezapomeňte si uložit heslo, které se skládá zároveň z 12 slovné fráze, kterou budete potřebovat v budoucnu pro ověření.

Krok 2. Kupte Ethereum (ETH) nebo USDT

Pokud jste si úspěšně nainstalovali peněženku do prohlížeče či mobilu, musíme nyní zakoupit ETH či USDT, které předprodej zmíněných projektů výše, podporují. ETH či USDT můžete koupit přímo prostřednictvím MetaMask díky službám Coinbase Pay, Transak či Wyre nebo si je můžete převést z jiné burzy, kde dané krypto držíte.

Krok 3. Převeďte Ethereum nebo USDT do Metamask peněženky

Pokud dané krypto držíte např. na burze Binance můžete si jej jednoduše převést do své peněženky. Zkopírujte adresu své peněženky, naleznete ji pod záložkou Account 1, přímo v rozhraní MetaMask. Poté přejděte na burzu, kde máte ETH či USDT. Zvolte si Výběr peněz, také ‘Withdraw/Transfer’ pomocí využití vaší adresy, zkopírujte ji a vložte ji na dané burze. Proces by neměl trvat déle, než 10 minut. 

Krok 4. Připojte Metamask k platformě pro předprodej zvoleného P2E tokenu 

Nyní vám už jen zbývá přejít na stránku vaší vybrané krypto hry a připojit svou peněženku. Na stránkách uvidíte něco v podobě jako ‘Buy token in presale’ a poté klikněte na tlačítko ‘Connect Wallet’. 

Krok 5. Kupte zvolený token pro hru Robotera, Calvaria nebo Tamadoge

Poté, co připojíte svou peněženku zbývá vybrat platbu v ETH či USDT. MetaMask vám napíše předpokládanou cenu např. za 1 000 tokenů $TARO + gas fee. Je už na vás, zda budete danou cenu akceptovat nebo počkáte až se gas fee umoudří, v případě, že je příliš vysoko. Nyní už můžete kliknout jen na tlačítko ‘Convert’ a potvrdit svůj nákup.

Závěr

V dnešním článku jsme si představili 3 nejzajímavější krypto hry, do kterých můžete investovat a hrát v roce 2022. Vysvětlili jsme si také, jak založit peněženku MetaMask, a jak se jednotlivé hry typu P2E liší. 

Za náš tým určitě doporučujeme vyhledávat krypto hry, které se nachází v předprodeji, jelikož je můžete získat za nejnižší možnou a zároveň nejatraktivnější cenu.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img