DWF Labs poskytlo 15 milionů dolarů na pomoc problematickým protokolům

5
(1)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

V důsledku nedávného otřesu na trhu s kryptoměnami způsobeného selháním kryptoburzy FTX utrpělo několik projektů významnou ránu.

V reakci na to společnost DWF Labs, jež nabízí likviditu kryptoměnovým projektům, a fondy Binance Labs, nabídly pomoc.

Zejména DWF Labs poskytlo počáteční částku 15 milionů USD na pomoc problematickým protokolům v rámci iniciativy Web3 Industry Recovery Initiative (IRI), kterou vede Binance Labs. Dne 29. listopadu DWF Labs poznamenal:

V souladu s naším závazkem podporovat obnovu odvětví Web3 vyčlenila společnost DWF Labs počátečních 15 milionů USD na podporu protokolů v nouzi prostřednictvím iniciativy Web3 Industry Recovery Initiative společnosti Binance Labs.

Věříme, že je prvořadé podporovat stavitele v této náročné době, a zůstáváme odhodláni poskytovat finanční podporu nejslibnějším a nejkvalitnějším společnostem, které to nejvíce potřebují.

DWF vyplňuje prázdnotu v kryptoprostoru

IRI je novou společnou investiční příležitostí pro organizace, které touží podpořit budoucnost Web3. Zejména DWF Labs se snaží pomoci zaplnit prázdnotu v kryptoměnovém prostoru, aby podpořily problematické protokoly, které pociťují kolaps účinků Alamedy a FTX.

Kromě 15 milionů dolarů dne 17. listopadu společnost DWF Labs oznámila spolupráci s nadací The Open Network (TON). Očekává se, že tento krok přispěje k urychlení expanze decentralizovaného ekosystému TON, přičemž laboratoře DWF investují do tohoto projektu 10 milionů dolarů, což je součást úsilí tvůrce trhu podpořit nový a nadcházející vývoj Web3.

DWF Labs bude poskytovat strategickou pomoc v dalších kritických oblastech růstu, včetně budování trhu, kótování na burzách a výroby tokenů.

Závěr

Partnerství mezi DWF Labs a TON přichází ve vhodnou chvíli, protože iniciativy Web3 získávají na popularitě v investičních kruzích napříč různými oblastmi, včetně konvenčních finančních trhů a světa kryptoměn.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: