Přes 1 000 000 zákazníků je na čekací listině pro vysoce očekávanou Web3 peněženku Robinhood

3.7
(3)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Generální ředitel společnosti Robinhood Vladimir Tenev říká, že počet lidí, kteří čekají na přístup k očekávané Web3 peněžence, již přesáhl 1 milion.

Nová peněženka Robinhood je virální

Kalifornská firma otevřela čekací listinu pro beta testery v květnu poté, co oznámila, že spouští multiblockchainovou non-custody krypto peněženku. Společnost uživatelům slibuje, že jim její peněženka mimo jiné umožní obchodovat s kryptoměnami, přistupovat k decentralizovaným aplikacím (DApps), využívat yield farming a ukládat nezaměnitelné tokeny (NFT).

Tenev nyní oznámil, že zájem o novou peněženku společnosti velký. Dále uvedl, že zákazníci se již brzy dočkají:

„Velká aktualizace! Na čekací listině jsme dosáhli více než 1 milionu registrací. Beta testování bude zahájeno v následujících týdnech.“

Plná verze koncem roku

Robinhood očekává, že peněženku zpřístupní všem svým zákazníkům do konce roku 2022. Mezitím proběhne beta testování, které má být zahájeno koncem léta.

Podle Teneva očekávaná peněženka poskytne zákazníkům přístup k webu 3.0 a umožní jim spravovat vlastní kryptoklíče. Jednat se tak má o non-custody peněženku, jako je Metamask, ale i třeba Coinbase wallet a samozřejmě všechny běžné hardwarové peněženky.

Uvedl:

„V Robinhood věříme, že kryptoměny jsou víc než jen třída aktiv. Tím, že naše web3 peněženka nabízí stejně nízkou cenu a skvělý design, jaký lidé od Robinhood očekávají, usnadní každému držet vlastní klíče a zažít všechny příležitosti, které otevřený finanční systém nabízí.“

Začátkem měsíce otřásla touto společností zpráva, že newyorský státní úřad pro finanční služby udělil Robinhood Crypto pokutu ve výši 30 milionů USD.

Úřad tehdy uvedl, že společnost nepřešla na dostatečně velký systém monitorování transakcí, a to ani v době, kdy její uživatelská základna rapidním tempem rostla. Společnost Robinhood Crypto byla rovněž potrestána za to, že na svých internetových stránkách neuvedla telefonní číslo, na které by zákazníci mohli podávat své stížnosti.

Závěr

I přes občasné kontroverze se obchodní platforma těší oblibě mnoha zákazníků. Svědčí o tom i množství čekatelů na nadcházející peněženku, kterou Robinhood plánuje spustit v ostré verzi do konce roku.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img