[Večerní souhrn článků] • Federální rezervní banka v New Yorku spouští pilotní program CBDC • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Federální rezervní banka v New Yorku spouští pilotní program CBDC

Inovační centrum Federální rezervní banky v New Yorku spustilo 12týdenní pilotní program digitální měny vydané centrální bankou. Do pilotního projektu je zapojena řada bankovních gigantů včetně US Bank, Wells Fargo, BNY Mellon či Citi Bank. Fed podle oficiálního sdělení prozkoumá proveditelnost interoperabilní sítě velkoobchodních digitálních peněz a digitálních peněz komerčních bank.[1]

Analýzy a trhy

15.11.22 Analýza BTC/USD – Bitcoin nad propastí

Bitcoin (BTC) nám balancuje nad propastí. Nebo spíše konsoliduje před dalším propadem? Konsolidace trvá již několik dnů a volatilita se vrátila na takové ty normální úrovně. Zatím se ale kurzu BTC dolů moc nechce. Proč? protože na trzích pořád panuje vcelku jisté risk off. To se ovšem může jako lusknutím prstu změnit. Proto je dobré být dopředu připravený.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Má Huobi stále 18 milionů dolarů na FTX?

Krach jedné z největších světových burz kryptoměn FTX stále ovlivňuje trh kryptoměn. A každým dnem přibývají další společnosti, které nejsou schopny pokračovat ve svých operacích kvůli uzamčenému kapitálu na FTX.

Sam Bankman-Fried se pravděpodobně dopustil podvodu, říká CEO Coinbase Brian Armstrong

Generální ředitel Coinbase Brian Armstrong hovořil se zakladateli FTX i Binance. Sam Bankman-Fried (SBF) se pravděpodobně dopustil nějaké formy podvodu.

Nejlepší shitcoiny s potenciálem pro investici 

Označení „shitcoiny“ je velice subjektivní, a ne každý s tímto termínem může souhlasit. Většinou se vztahuje na kryptoměny bez zjevné využitelnosti či meme tokeny. Termín se také používá k označení potenciálně podhodnocených projektů nebo projektů s nízkou tržní kapitalizací pod 1 mld USD.

Světová populace dosahuje 8 miliard, kolik lidí investuje do kryptoměn?

Celosvětová populace právě dosáhla obrovského milníku, planetu nyní osidluje 8 miliard duší. Adopce kryptoměn mezitím stále roste.

Peter Schiff: Bitcoin už nikdy nedosáhne 69 000 dolarů

Peter Schiff, hlavní tržní stratég společnosti Euro Pacific Asset Management, se opět pustil do referenční kryptoměny Bitcoin (BTC). Prohlásil, že už nikdy nedosáhne své historicky nejvyšší ceny (ATH) z listopadu 2021 ve výši 69 000 USD. Jaké má pro své tvrzení argumenty?

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img