[Večerní souhrn článků] • McGlone: Krize FTX s nejvyšší pravděpodobností vyvolá dominový efekt • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

McGlone: Krize FTX s nejvyšší pravděpodobností vyvolá dominový efekt

Přední stratég společnosti Bloomberg Mike McGlone se vyjádřil k současné situaci okolo kryptoměnové burzy FTX. Dle jeho slov kolaps FTX bude mít s nejvyšší pravděpodobností dopad i mimo kryptoměnové trhy. Krize FTX prý urychlí pohyby na akciových a komoditních trzích. [1]

Analýzy a trhy

11.11.2022 Tržní přehled pro BTC a SPX – Bitcoin se odtrhnul od akciových indexů a dále klesá – Indexy raketově rostou

Vítáme Vás u pátečního přehledu trhu pro Bitcoin, další kryptoměny a akciový index S&P500. Včera trhy překvapilo pozitivní oznámení americké inflace. Akciové indexy raketově rostou v naději na otáčení trendu. Bitcoin a kryptoměny se pomalu zvedají z nového lokálního dna. Přes noc vidíme relativně veliký růst altcoinů.

11.11.22 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Strmý růst akciového trhu

Akciové indexy S&P 500 a Nasdaq obnovily svůj růst a za jediný den zaznamenaly zisk 6-8 %. To je na tak velké trhy skutečně něco nevídaného. Příčinou byla zveřejněná inflace. Ta totiž činila „pouhých“ 7,7 %, kdežto tržní konsenzus byl 7,9 %. A když je pod konsenzem, je to býčí signál.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Předseda SEC Gary Gensler komentoval FTX: Předpisy jsou velmi jasné, kryptoprůmysl jim nevyhovuje

Šéf americké Komise pro cenné papíry Gensler reaguje na kolaps FTX prohlášením, že kryptoprůmysl nesplňuje stávající předpisy.

Binance chce být transparentní – odhaluje 40 miliard dolarů v stablecoinových rezervách

Binance je podle generálního ředitele Changpenga Zhao plně oddána transparentnosti. Jako důkaz svého tvrzení zveřejnila podrobnosti o svých rezervách na hardwarové peněžence.

Armstrong: Coinbase neskončí jako FTX

Generální ředitel kryptoměnové burzy Coinbase Brian Armstrong reagoval na aktuální situaci okolo FTX. Podle jeho slov se Coinbase nikdy nedostane do také situace jako kryptoburza FTX. Co dalšího prohlásil Armstrong?

Nejlepší kryptoměny budoucnosti pro koupi v roce 2022

Hledání těch nejlepších kryptoměn budoucnosti může investorovi zajistit dobrou pozici pro nadcházející měsíce či dokonce roky. Je však mnohem lehčí mluvit o kryptoměnách, které překonali návratnost o stovky procent, než takovou kryptoměnu opravdu najít.

Burza FTX ohlásila bankrot

Burza FTX oficiálně ohlásila na svém twitterovém účtu bankrot. Stalo se tak několik dnů poté, co se objevily zprávy, že má burza FTX vážně problémy se solventností. Existovala jistá šance, že konkurent v podobě burzy Binance v podstatě poskytne FTX bailout. Ale z těchto plánů nakonec zcela sešlo. Burza FTX totiž trpěla akutním nedostatkem likvidity.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Kameo

Ano, podvod už nelze déle udržet.
Ti kdo měli vydělat, už jsou spokojení a těch pár šťastlivců,co se svezli s nimi,taky.
Ostatní byli jen Kafky,Hejlové, určení k oškubání. Kryptu zdar, ať si každý pamatuje, že bez práce nejsou koláče!!! A pečení holubi nelétají do chřtánu!!!

Drakan22

Víc podobnejch komentářů ..je vidět, že dno je blízko.

Standa

Na dně jsi ty, evidentně..

Logic

Krach ftx nemá s btc nic společného prodaly co mohly+ trochu fomo . Otec půjde nahoru a stím i celý segment. web3. kdo zná minulost zná i budoucnost . P . až přijde cbdc tak se probudíš.

Standa

No to si chtěl asi odpovědět někomu jinýmu, ne? ..jinak s tvým textem naprostý souhlas.

Karel

To,ze ty jsi prodelal trenky neznamena,ze prodelali i vsichni ostatni !

Poslední editace 1 rok před přes Karel
tomas

poslední peníze na obchodování mam na Bybit myslíte že se dá nekde volně najit jejich volny kapital a vše kolem teto burzy ?

spot_img