[Večerní souhrn článků] • Kanada zahajuje konzultace o kryptoměnách • a další články

1
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kanada zahajuje konzultace o kryptoměnách

Kanadská federální vláda zahajuje podle oficiálního sdělení konzultace s akcionáři ohledně kryptoměn, stablecoinů a digitálních měn centrální bankou. (CBDC). Kanadské orgány uvádí, že kryptoměnový průmysl by měl fungovat pod přísným dohledem. [1]

Analýzy a trhy

07.11.2022 Tržní přehled pro Bitcoin a index S&P500 – Dolarový index v neutrální zóně – Klesající indexy a poslední týden ohlašování zajímavých výsledků

Vítáme Vás u pondělního přehledu trhu pro Bitcoin, kryptoměny a akciový index S&P500. Před námi je poslední týden ohlašovaných výsledků zajímavých amerických společností z indexu S&P500. Bitcoin dál stagnuje kolem 21 000 USD. Ve čtvrtek nás čeká oznámení americké inflace.

07.11.22 Analýza BTC/USD – Rally k 25 000 USD na spadnutí?

Bitcoin (BTC) minulý týden zakončil vcelku neutrálně, ale zatím není určitě důvod pro opětovné otestování 19 000 USD. Naopak se zdá, že risk on na trzích sílí. Akcie sice vypadají na chcípnutí, ale vzhledem k současnému sentimentu nevidím překážky v pokračování ve střídmém růstu. Víte, co je zvláštní? Trhy stále dostatečně nereflektují poslední informace, které máme ze zasedání Fed.

Trhy pod lupou: Pivotování aneb hra kočky s myší

Jak se dalo předpokládat, hlavním aktérem dění na finanční trzích byl znovu americký Fed. Ten podle očekávání zvedl úrokové sazby o 75 bazických bodů na 3,75 – 4 %. Nebylo to žádné překvapení, protože trh už dlouho dopředu věděl, že se tak stane. Mnohem důležitější byla tisková konference šéfa americké centrální banky Jeroma Powella. Informace z ní nám umožní připravit si investiční strategii pro další týdny až měsíce.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

FTX řeší stížnosti na omezení výběrů. Binance likviduje celý podíl v FTT s odkazem na rizika

Kryptoburza FTX na Twitteru odpovídá uživatelům na stížnosti. Vše prý funguje jak má a výběry by měly fungovat.

Grayscale: Kryptoměny jsou budoucnost financí, myslí si více než 50 % Američanů

Podle nedávno zveřejněného průzkumu společnosti Grayscale více než 50 % obyvatel Spojených států amerických si myslí, že kryptoměny jsou budoucnost financí. Co dalšího se uvádí ve studii této investiční společnost?

Spoluzakladatel Solany se zabývá spolehlivostí blockchainu v Breakpointu

Spoluzakladatel společnosti Solana Anatoly Yakovenko říká, že minulý rok byl poznamenán problémy se spolehlivostí sítě a výpadky, ale nedávné aktualizace pomohou blockchainu vyřešit tyto problémy se spolehlivostí vyřešit.

eToro recenze – Návod, poplatky, bezpečnost

V rámci eToro recenze si rozebereme důležité aspekty brokera eToro. Včetně obchodovatelných aktiv, poplatků a komisí. Dále se podíváme na nástroje jako jsou Copy Trading, možnosti plateb, použitelnost, regulace a jiné aspekty. eToro recenze Kryptomagazínu vás provede všemi klíčovými funkcemi, které tato globální platforma nabízí.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img