[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dosahuje hranice 21 000 USD • a další články

3
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin dosahuje hranice 21 000 USD

Cena bitcoinu již druhý den pokračovala v růstu a dosáhla tak hranice 21 000 USD. Na kryptoburze Bitstamp dosáhl tamních maxim 21 012 USD. Stalo se tak poprvé od září letošního roku. Dobře si vedly také další přední kryptoměny. [1]

Analýzy a trhy

26.10.22 [Přehled trhu a BTC, ETH] Bitcoin i Ethereum výrazně rostou – přidaly až 14 % za den!

Ve středu ráno se investoři vzbudili do výrazného růstu kryptotrhu. Zejména Bitcoin roste až o 8 % a Ethereum dokonce o 14 % za 24 hodin.

Analýza ETH/USD – Ethereum se brzy utrhne ze svých řetězů

V dnešní analýze se podíváme na matku platforem, Ethereum, které dokázalo za poslední den vygenerovat zisk přes 15 % a přehouplo se přes cenu 1 500 USD. To zajisté udělalo radost všem, kteří akumulovali tuto kryptoměnu posledních několik měsíců. Jaké má ethereum další vyhlídky?

26.10.22 Analýza BTC/USD – Začíná na Bitcoinu rally?

Bitcoin (BTC) se asi po měsících odrazil stylem, který vypadá nadějně. Respektive vypadá na to, že kurzový postup může trvat i déle jak pouhých několik hodin. Že něco takového přijde, bylo naprosto reálné. Vzhledem k rally, které probíhá na akciovém trhu. Naopak dolarový indexy se hodně propadá.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Zhruba 61 % držitelů BTC je pod vodou, protože stagnace trhu přetrvává

Po propadu v důsledku imploze Terry a následného snižování zadluženosti trhu dosáhl Bitcoin 22. června dna na úrovni 17 600 USD.

Ethereum – Cenzura, deflace a dočkáme se forku?

Cena etherea za posledních 7 dní vystřelila o téměř 20 %. To podporuje i několik zajímavých fundamentů jako např. současná deflace na etheru či pozitivní zprávy v kontextu s regulací ve Velké Británii. Situace ale nemusí být tak růžová, jak se na první pohled zdá.

Armstrong: DeFi by mělo být chráněno v jakékoli legislativě

Generální ředitel kryptoměnové burzy Coinbase, Brian Armstrong, ve svém nedávném příspěvku prohlásil, že decentralizované finance (DeFi) by měly být chráněny v jakékoli legislativě. Co dalšího uvedl CEO kryptoburzy Coinbase?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img