Armstrong: DeFi by mělo být chráněno v jakékoli legislativě

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitel kryptoměnové burzy Coinbase, Brian Armstrong, ve svém nedávném příspěvku prohlásil, že decentralizované finance (DeFi) by měly být chráněny v jakékoli legislativě. Co dalšího uvedl CEO kryptoburzy Coinbase?

Armstrong a shovívavost při regulaci DeFi

Generální ředitel kryptoburzy Coinbase, Brian Armstrong, před nedávnem poskytl svůj názor na regulaci kryptoměn a odvětví decentralizovaných financí (DeFi). Podle jeho slov by právě decentralizované finance měly být chráněny v jakékoli legislativě.

Ve svém nedávném příspěvku Brian Armstrong prohlásil:

Pro záznam stojí za to uvést, že DeFi by měla být chráněna v jakékoli legislativě, která se snaží regulovat centralizované burzy a správce. Děkuji Debbie Stabenow a Johnu Boozmanovi, že se to pokusili napravit…

A pokud to stojí za to, chápu, že Sam Bankman-Fried je také v souladu s ochranou DeFi, což je skvělé.

Brian Armstrong tak ve svém příspěvku vychválil dva americké senátory, kteří se podíleli na vývoji potřebné legislativy. Nová legislativa by zmocnila Komisi pro obchodování s komoditními futures (CFTC) k regulaci kryptospotových trhů prostřednictvím nové třídy nazývaných známé jako “digitální komodity”. Armstrong pochválil také generálního ředitele kryptoburzy FTX, Sama Bankmana-Frieda, který vytvořil regulační standardy.

Brian Armstrong během září prohlásil, že kryptoměnový průmysl by měl být regulován. Podle jeho slov je regulace kryptoměnového odvětví otázkou národní bezpečnosti. Armstrong dokonce uvedl, že rostoucí kryptoměnový sektor může být hrozbou pro Spojené státy americké, protože způsobují právní nejistotou.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 19 271 USD dle KMC.

Závěr

Co si o tom myslíte vy? Souhlasíte se slovy generální ředitele Coinbase? Co si myslíte o decentralizovaných financích (DeFi)? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img