26.10.22 [Přehled trhu a BTC, ETH] Bitcoin i Ethereum výrazně rostou – přidaly až 14 % za den!

5
(2)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Ve středu ráno se investoři vzbudili do výrazného růstu kryptotrhu. Zejména Bitcoin roste až o 8 % a Ethereum dokonce o 14 % za 24 hodin.

Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 996 miliard $ (včetně BTC), což představuje propad o 7 % za poslední den. Celkový objem kryptoměnového trhu za posledních 24 hodin je 111 miliardy USD. Celkový objem v DeFi je v současné době 6,1 miliardy USD, což je 5,39 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu.

Cena BTC je v současné době 20 667 USD dle KMC.

Dominance Bitcoinu je v současné době 39,8 %, Ethereum 18,9 %.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

BTC/USD Technická analýza (Bitcoin)

Dnes je BTC +8 % a viděli jsme během posledních dní propad z ceny 19 740 na 19 100 USD. Bitcoin se v pátek pohyboval na 19 100 a víkend zakončil v oblasti 19 200 – 19 450 USD. Změna přichází ve středu a to až 8% růstem k hodnotám 20 667 USD. Nejbližší odpor vidíme na 21 900 USD, kam momentálně kurz Bitcoinu po prolomení trianglu směřuje. Při pohledu na graf vidíme již 4 týdenní pohyby do strany.

Vzhledem k tomu, že digitální aktiva trpí tak moc cenovými propady (viz. graf) v tak krátkém časovém období, tak to vypadá, že bitcoin spíše během týdne dosáhne max odporu na 21 900 USD, než aby poskytl býkům tolik potřebný tlak nad hranici 30 000 USD.

ETH/USD Technická analýza (Ethereum)

Až 14% růst na Ethereum po odražení Bitcoinu zaznamenává i ETH. Důvod souvisí i s BTC, kdy právě Bitcoin prolmil triangl, a to ve výsledku vždy vyvolá větší pohyb. Jelikož podpora byla silná, je naštěstí triangl  zakončen podle naší predikce směrem nahoru. Růst tedy o 8 % na BTC výrazně posunul také ETH a to o 14 %. Celé týdny máme predikci na růst ETH nad support line. Víme tedy a očekávali jsme UP – ten momentálně dnes přichází o již zmíněných zatím 14% a do pátku bychom mohli vidět přidání další %. Víkend už nemusí být tentokrát o poklesu, protože kurzu nebrání nic, aby rostl až na odpor 1 770 USD. Momentálně jsme na 1531 USD. Celkově ta support line by měla do vánoc přivést ETH na minimálně 1450 USD s tím, že maxima by měla být kolem cenovky 2300 USD.

Zaregistrujte se na Binance a získejte 10% slevu na komisích!

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. 

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
callidus

Dogecoin jede ,to jste zapomněli. To je jízda, držte si klobouky

Pandrhola & Trautenberk & Krkovička

Dyť jsme to psali už minule, že do toho ta naše holota jde do poslední zlámané grešle. To zas bude mrzení.

Reklama: