[Večerní souhrn článků] • Grauer: Kryptohacky mají letos dosáhnout historických maxim • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Grauer: Kryptohacky mají letos dosáhnout historických maxim

Ředitel výzkumu analytické společnosti Chainalysis Kim Grauer ve svém nedávném příspěvku uvedl, že v letošním roce dosáhne počet odcizených kryptoměn historických maxim. Grauer také uvedl, že zlepšení kybernetické bezpečnosti by mělo být považováno za nejvyšší prioritu. Letošní rok tak předstihne ten minulý. [1]

Analýzy a trhy

19.10.22 Analýza BTC/USD – Fraktálova podobnost s rokem 2018, zopakuje se tehdejší propad?

Bitcoin (BTC) se pořád pohybuje na těch stejných cenách, ale přesto budeme dnes řešit něco zajímavého. A to jest fraktálová podobnost s rokem 2018. Což je něco, čehož jste si možná už všimli. Jelikož je toho na sociálních sítích mraky.

19.10.22 [Přehled trhu +1,4 %] Bitcoin roste a na dosah má hodnoty 20 000 USD

Kurz Bitcoinu spadl během dne o 0,05 %. Jak vypadá graf a kam může Bitcoin ještě poklesnout? Končí již tento krátký bear propad?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin, cestování do vesmíru a TikTok v Guinnessově knize rekordů

Guinnessova kniha rekordů přidala Bitcoin (BTC) a řadu blockchainových událostí do nejnovějšího vydání své knihy rekordů v kategorii „kryptománie“.

Lepard: Bitcoin lehce dosáhne 2 milionů dolarů

Investiční manažer a ekonom Lawrence Lepard v nedávném podcastu prohlásil, že bitcoin do šesti let snadno dosáhne hranice 2 milionů amerických dolarů. Co dalšího prohlásil zakladatel investičního fondu Equity Management Associates?

Izrael zahajuje živé testy svých tokenizovaných digitálních dluhopisů

Izraelské ministerstvo financí společně s Tel Aviv Stock Exchange (TASE), poskytovatelem úschovy digitálních aktiv Fireblock a americkým vývojářem softwarových řešení VMware provede testování platformy pro obchodování s digitálními dluhopisy podporované blockchainem. Tyto dluhopisy bude vydávat Ministerstvo financí.

Bitcoin opět překonal co do tržní kapitalizace i největší americké banky

I přes nižší ceny a špatnou výkonnost v posledních několika měsících se lídrovi všech digitálních měn podařilo opět předstihnout i největší americké banky.

První tweet Jacka Dorseyho, který se jako NFT vydražil za 2,9 milionu dolarů, by se dnes mohl prodat za pouhých 96 dolarů

Byla to tenkrát velká sláva, když v březnu 2022 zakoupil kryptopodnikatel íránského původu Sina Estiva za neuvěřitelných 2,9 milionu dolarů (1630,6 ETH) nezaměnitelný token (NFT) zakladatele Twitteru Jacka Dorseyho.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img