[Večerní souhrn článků] • Americké regulační orgány posílí kontrolu kryptoměnového průmyslu • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Americké regulační orgány posílí kontrolu kryptoměnového průmyslu

Americké regulační orgány podle agentury Bloomberg zvýší svoji kontrolu nad kryptoměnovým průmyslem. V současné době CFTC a SEC vyšetřují hedgeový fond Three Arrows Capital. Další kryptoměnové platformy se také dostaly do hledáčku regulátorů. [1]

Analýzy a trhy

18.10.22 Analýza S&P 500 a VIX – Akcie rostou, pomohou Bitcoinu?

Akciový index S&P 500 pokračuje v novém týdnu kurzovým růstem. Který byl díky páteční podobě close docela nejistý. Avšak tlak býků pokračuje a momentálně kurz indexu útočí na první rezistenci. Jestli se povede prolomit, může to významně pomoci trhu s krypto aktivy.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Regulace se blíží. Bitcoin z ní bude těžit

Pokračující diskuse o potřebě komplexního regulačního rámce v USA, který by identifikoval příležitosti a rizika v rychle rostoucím sektoru bitcoinů, upoutala pozornost širší veřejnosti.

Horsley: Bull run bitcoinu začne v roce 2023

Generální ředitel technologické společnosti Bitwise, Hunter Horsley, před nedávnem vystoupil v rozhovoru, ve kterém uvedl, že další bull run bitcoinu nastane již v roce 2023. Co dalšího prohlásil CEO společnosti Bitwise?

Vyzkoušej si VIP členství komunity Crypto Kingdom na 14 dní zdarma

Česká vzdělávací kryptoměnová komunita Crypto Kingdom pro Tebe připravila jedinečnou možnost vyzkoušet si VIP členství na 14 dní zdarma.

Již téměř rok je Tron (TRX) v deflaci

Aktuálně na trhu kryptoměn převládá medvědí sentiment. Mnoho projektů, ve snaze udržet se v zelených číslech, se snaží téměř o nemožné. To přineslo i jeden zajímavý rekord – dobu strávenou ve stavu deflace.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img