Vyzkoušej si VIP členství komunity Crypto Kingdom na 14 dní zdarma

2.7
(7)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Česká vzdělávací kryptoměnová komunita Crypto Kingdom pro Tebe připravila jedinečnou možnost vyzkoušet si VIP členství na 14 dní zdarma.

Co je Crypto Kingdom?

Společnost Crypto Kingdom začínala na podzim roku 2017 jako čistě signálová skupina. Od té doby až do současnosti si společnost již stihla projít několikrát, jak medvědí, tak býčí fází trhu, což ji formovalo do současné podoby. Momentálně se Crypto Kingdom zaměřuje kromě signálového obsahu hlavně na obsah vzdělávací a informativní. Díky synergii se slovenskou skupinou Kryptotrejder se Crypto Kingdom podařilo více než dvojnásobně rozšířit tým, který se stará o obsah. Díky tomu je nyní společnost schopna podávat informace a reagovat na trh naprosto bezprostředně a s naprosto minimální časovou prodlevou.  

Co je VIP členství? 

V Crypto Kingdom nyní nově působí dohromady čtyři tradeři, kteří pro VIP členství posílají signály. Každý trader obchoduje podle svých specifických strategií na základě technické analýzy, fundamentální analýzy, či kombinace obojího. 

Kromě signálů samotných se náš devíti-členný tým stará o to, aby naši členové měli vždy aktuální informace a nejčerstvější analýzy nejen ze světa kryptoměn. Několikrát do týdne jsou vydávány video-analýzy, publikujeme denní updaty trhů (jak kryptoměn, tak globálních trhů), monitorujeme chování velryb, on-chain data, důležité události, nebo horké novinky a v neposlední řadě také připravujeme dva 90-ti minutové workshopy.

Vyjádření CEO Crypto Kingdom, Kryštofa Šimány – proč akce 14-ti denního členství zdarma?

Crypto Kingodom prošlo v posledním roce markantní transformací. Jak již bylo zmiňováno, tak jsme více než dvojnásobně rozšířili náš odborný tým tak, abychom byli schopni pokrýt veškeré segmenty nejen kryptoměnových, ale i globálních trhů. Do našich členství jsme přidali velké množství dat, analýz a informací tak, aby si každý mohl přijít na své. A právě z tohoto důvodu chceme každému nabídnout možnost si naše VIP členství vyzkoušet na 14 dní zdarma, protože i když budeme naše členství jakkoli popisovat, tak nic nenahradí osobní zkušenost. 

VIP ČLENSTVÍ NA 14 DNÍ ZDARMA

Upozornění k PR článku: Nejedná se o investiční doporučení, za případné ztráty neneseme odpovědnost. Před každou investicí si udělejte vlastní research.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.7 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img