[Večerní souhrn článků] • Evropská unie zakazuje přeshraniční platby ruských kryptoměnových účtů • a další články

2.5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Evropská unie zakazuje přeshraniční platby ruských kryptoměnových účtů

Regulátoři EU zavedli další sankce proti Rusku kvůli stále trvajícímu konfliktu na Ukrajině. Evropská unie podle dnešního prohlášení zakázala všechny kryptoměnové peněženky a účty. Nové sankce zahrnují také úplný zákaz přeshraničních kryptoměnových plateb z Ruska do zemí EU. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Diskuze na měnovou politiku a souvislosti – Ropa brzy na ATH?

Bitcoin (BTC) se pokusil o průlom z downtrendové struktury, ale nyní býci na tomto trhu skomírají. Naopak býci na trhu s ropou začínají sílit, k čemuž dopomohlo rozhodnutí OPEC+.

06.10.22 Analýza ropa (Brent) – OPEC+ radikálně sníží těžbu ropy, barel za 100 USD?

Ropa je nyní středobodem zájmu, protože OPEC+ se dohodl na velmi radikálním kroku a od listopadu bude snižovat produkci ropy o 2 miliony barelů denně. Asi nemusím nijak vysvětlovat, že rozhodnutí kartelu je pro Evropu hodně bolestivá zpráva.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Kazachstán uděluje společnosti Binance trvalou licenci na poskytování služeb v oblasti digitálních aktiv

Po několika memorandech o porozumění a počátečním „předběžném“ povolení působit v Kazachstánu získala společnost Binance trvalou licenci pro provoz v zemi.

Ruský cenzor Roskomnadzor zablokoval web kryptoburzy OKX za „nespolehlivé finanční informace“

Webová stránka kryptoměnové burzy OKX dostala v Rusku ban. Údajně měla obsahovat informace o pyramidových hrách, ačkoli žádné bližší podrobnosti nebyly zveřejněny.

V Itálii existuje 73 kryptoměnových společností, které regulátoři neprověřili

Itálie si pravděpodobně zadělává na budoucí problém. Podle posledních informací země zaregistrovala více než 73 kryptoměnových společností, které neprošly řádnou kontrolou ze strany regulačních orgánů.

Bitcoinoví těžaři prodávají o 50 % méně BTC než minulý měsíc – konec medvědího trhu?

Těžaři bitcoinu (BTC) nyní prodávají méně mincí, než tomu bylo minulý měsíc. To by nám mohlo signalizovat, že tito důležití účastníci trhu se do budoucnosti dívají optimistickým pohledem.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vojtech

„Evropská unie podle dnešního prohlášení zakázala všechny kryptoměnové peněženky a účty.“ Tak tohle mi fakt nedělejte, prosím vás, takové šoky, to je normálně o infarkt🥵

Pavel
Hodnocení článku :
     

Zakázat platby do Ruska mohou a to je taky všechno 😀

Vojtech

Obávám se, že nebude těžké toto obejít. Postačí otevřít si účet třeba v SA nebo Turecku, obchod uskutečnit přes něj a následně peníze poslat do Ruska.

Reklama: