[Večerní souhrn článků] • McDonald’s začne ve Švýcarsku přijímat bitcoin • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

McDonald’s začne ve Švýcarsku přijímat bitcoin

Globální síť rychlého občerstvení McDonald’s se ve Švýcarsku zapojil do kryptoměnového projektu. Restaurace McDonald’s se ve městě Lugano stává hotspotem pro adopci kryptoměn v Evropě. V současné době můžeme za jídlo v McDonald’s zaplatit bitcoiny například v El Salvadoru. [1]

Analýzy a trhy

04.10.22 Analýza SPX a Nasdaq – Trhy ožívají, vydrží to?

Akciové indexy S&P 500 a Nasdaq již druhým dnem agresivně posilují. Sice došlo k prolomení červnových low, ale pokles dále nepokračoval. Alespoň tedy prozatím. Znamená to snad další oddálení nevyhnutelného? Nebo mají býci pravdu a finální dno je za námi?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

3 důvody, proč se kryptoměny po kryptozimě vrátí na trh

Není žádným tajemstvím, že krypto průmysl v současné době prochází těžkým obdobím, kdy jeho tržní kapitalizace od listopadu 2021 ztratila 2 biliony USD. Ale i když to bude nějakou dobu trvat, zotavení kryptoměn ukáže mnohem ucelenější příběh. Zde jsou tři důvody, proč kryptoprůmysl v dohledné době nezmizí a přežije tuto kryptozimu.

Zakladatel Celsius Network Alex Mashinsky údajně vybral 10 milionů USD před oznámením bankrotu

Zakladatel a bývalý generální ředitel lending platformy Celsius Network Mashinsky údajně vybral 10 milionů dolarů před bankrotem.

Španělský telekomunikační gigant přijímá bitcoiny

Španělský telekomunikační gigant Telefónica uzavřela nově partnerství s kryptoměnovou burzou Bit2Me. Zákazníci společnosti tak mohou nově platit za své služby prostřednictvím kryptoměn.

Kapacita Bitcoin Lightning Network dosáhla 5 000 BTC

Růst počtu BTC přidaných do druhé vrstvy Lightning Network (LN) se za poslední rok výrazně zrychlil a před necelými čtyřmi měsíci dosáhl 4 000 bitcoinů. Nyní mají bitcoinoví fanoušci další důvod k oslavě. Kapacita bitcoinové Lightning sítě dosahuje 5 000 BTC.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
bkf1

U toho meme bych spíše dal “když koupíš hodně crypta a najednou to letí dolů” 😀

Poslední editace 1 rok před přes bkf1
spot_img