[Večerní souhrn článků] • Australský pilotní test CBDC bude zahájen začátkem příštího roku • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Australský pilotní test CBDC bude zahájen začátkem příštího roku

Australská centrální banka podle dnešního oznámení hodlá spustit pilotní test vlastní digitální měny v první polovině následujícího roku. Cílem projektu australské vlády a centrální banky je pochopit inovativní obchodní modely, přínosy a rizika CBDC. Australská centrální banka dokonce zveřejnila harmonogram pilotního projektu. [1]

Analýzy a trhy

26.09.22 Analýza BTC/USD – Chystá se odraz? Nebo dump?

Bitcoin (BTC) nás pořád překvapuje svou stabilitou, zatímco zbytek finančního trhu je volatilní než kdy jindy. S jistotou ale můžeme konstatovat, že náš král je pod čím dál větším tlakem ze strany zbytku trhu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Australské ženy vydělávají na kryptoměnách více než australští muži

Australské ženy vykázaly zisky ve výši 7314 USD, zatímco australští muži 7089 USD. Vyplývá to z nového průzkumu kryptoburzy Swyftx.

U SEC se registrovat nehodláme, uvedl nový ředitel burzy Kraken

Nastupující generální ředitel kryptoměnové burzy Kraken uvedl, že nyní nemají v plánu se zaregistrovat u americké komise pro cenné papíry a burzy (SEC).

Ceny grafických karet po Ethereum Merge klesly na nejnižší úroveň

Ethereum před nedávnem změnil konsenzus z proof-of-work na proof-of-stake. Ceny grafických karet tak v Číně klesly na nejnižší úroveň v historii.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img