[Večerní souhrn článků] • Objem obchodování s pozemky v metaverse klesl oproti vrcholu v roce 2021 o 98 % • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Objem obchodování s pozemky v metaverse klesl oproti vrcholu v roce 2021 o 98 %

Po bezprecedentním růstu v roce 2021 se objem obchodování s virtuálními pozemky v metaverse (spolu s širším propadem cen na kryptotrhu) propadl o zhruba 98 % oproti maximu z roku 2021. Stojí za to zdůraznit, že virtuální pozemky ve světech metaverze  byly označována za další velkou věc.

Na oplátku tento koncept vedl ke skokovému nárůstu zájmu, který vyvolal spěch s cílem získat prvotřídní pozemky, které odrážely skutečné nemovitosti. Do metaverza se zapojila i většina lidí, kteří doufali v zisk díky virtuálnímu světu nabízejícímu možnost hrát hry, obchodovat s digitálními aktivy a nakupovat a prodávat předměty z reálného světa pomocí kryptoměn. Nyní ovšem zájem o tyto pozemky výrazně opadl.

Analýzy a trhy

22.09.22 Analýza BTC/USD – Shrnutí trhů po zasedání Fed

Bitcoin (BTC) měl včera grotesknější průběh. A vlastně celý včerejší večer jsme na trzích mohli zaznamenat velmi slušnou dynamiku. Kurzy se ale nakonec těsně po zasedání Fed nikam příliš neposunuly. Bylo to takové to typické nahoru a dolů.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Hard fork Vasil, upgrade Cardana, je připraven na spuštění

Vasil, dlouho očekávaný upgrade sítě Cardano, se uskuteční za méně než 24 hodin. Tým stojící za projektem Cardano uvedl, že všechny kritické metriky, které jsou nutné pro spuštění upgradu, jsou nyní splněny.

Jesse Powell po úrazu odstupuje z funkce generálního ředitele Krakenu

Spoluzakladatel a generální ředitel kryptoměnové burzy Kraken Jesse Powell odstoupí z funkce generálního ředitele a zůstane ve funkci předsedy představenstva. Z pozice CEO Krakenu tak odchází po více než 11 letech vedení platformy.

JPMorgan bude nadále poskytovat kryptoměnové služby

JPMorgan Chase, jedna z největších finančních společností na světě, bude nadále poskytovat kryptoměnové služby svým klientům. Informace potvrdil globální ředitel pro platby Takis Georgakopoulos.

Zákaz algoritmických stablecoinů po dobu příštích minimálně 2 let?

Navrhovaná legislativa, kterou nyní projednává výbor pro finanční služby Sněmovny reprezentantů, kriminalizuje stablecoiny vydané bez řádného schválení.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: