JPMorgan bude nadále poskytovat kryptoměnové služby

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

JPMorgan Chase, jedna z největších finančních společností na světě, bude nadále poskytovat kryptoměnové služby svým klientům. Informace potvrdil globální ředitel pro platby Takis Georgakopoulos. Co dalšího uvádí společnost JPMorgan?

JPMorgan bude stále poskytovat kryptoměnové služby

Globální ředitel pro platby finanční společnosti JPMorgan Chase Takis Georgakopoulos před nedávnem poskytl rozhovor pro zpravodajský portál Bloomberg, kde hovořil o kryptoměnových službách. 

Globální ředitel JPMorgan prohlásil, že navzdory současné kryptoměnové zimě finanční gigant nezměnil přístup ke kryptoměnovým službách. Georgakopoulos v rozhovoru také přiznal, že před půl rokem klienti více inklinovali k používání kryptoměn jako platebního nástroje.

Georgakopoulos v rozhovoru pro Bloomberg prohlásil:

“Zaznamenali jsme velkou poptávku po našich klientech, řekněme, ještě před šesti měsíci. Momentálně vidíme velmi málo, ale banka bude stále podporovat klienty, kteří chtějí tuto metodu používat.”

JPMorgan prostřednictvím globálního ředitele pro platby ujišťuje své klienty, že nadále bude poskytovat služby v oblasti kryptoměn. Georgakopoulos také uvádí, že společnost sází na budoucnost digitálních aktiv.

Kryptoměny se také stávají většími a většími v herním sektoru. To platí jak pro tradiční hraní, tak pro metaverse, kde je mnoho nových příležitostí

Americký finanční gigant před nedávnem zveřejnil pracovní nabídku, ve které hledá odborníka na kryptoměny, který by měl za úkol hledat nové cesty k metaverse.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 19 203 USD dle KMC.

Závěr

Nejen kryptoměnový trh v letošním roce zažívá bolestivé období. Začátkem letošního roku se cena BTC pohybovala okolo 47 000 USD. Současnou nepříznivou situaci způsobila vysoká inflace, válka na Ukrajině a geopolitická situace. Co si o tom myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Máme taky Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream...

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img