[Večerní souhrn článků] • Čína rozšíří své CBDC do nejlidnatější provincie • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Čína rozšíří své CBDC do nejlidnatější provincie

Podle zástupce guvernéra čínské národní banky PBoC Fan Yifeie se rozšíří digitální měna vydaná centrální bankou (CBDC) do čtyř dalších provincií včetně jedné nejlidnatější. Centrální lidová banka podle zástupce guvernéra zahájí testování digitáního juanu v provinciích Guangdong, Jiangsu, Hebei a Sichuan. [1]

Analýzy a trhy

20.09.22 Analýza BTC/USD – Trhy čekají na Fed

Bitcoin (BTC) opětovně reagoval ve sledované likvidní oblasti a současně celý trh čeká na zítřejší pravidelnou kratochvíli v podobě zasedání FOMC. Osobně si myslím, že se vyplatí počkat si, s čím zítra kluci a holky z Fed přijdou.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Čtyři příběhy z Argentiny, kde vládne krypto a BTC

V současné Argentině není inflace žádná legrace a ceny se mění každý den. To znamená, že je to úrodná půda pro přijetí bitcoinu a kryptoměn.

Jihokorejské úřady žádají Interpol Red Notice pro zakladatele Terry Do Kwona

Jižní Korea požádala Interpol o „mezinárodní zatykač“ resp. tzv. červené oznámení pro Do Kwona, spoluzakladatele zkrachovalého projektu Terra.

Bandai Namco, Sega a další herní giganti objevují blockchainové hraní

Podle posledních zpráv velké herní společnosti, jako jsou Bandai Namco, Sega, Square Enix či Ubisoft usilují o blockchainové hry. Někteří představitelé volají dokonce po rychlém přijetí blockchainových her mainstreamem.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img