[Večerní souhrn článků] • Starbucks oznamuje vlastní NFT • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Starbucks oznamuje vlastní NFT

Globální řetězec kaváren Starbucks ve svém nejnovějším příspěvku uvádí, že americkým zákazníkům nabídne možnost vydělat a kupovat digitální sběratelské známky ve formě NFT. Digitální známky ponesou název Starbucks Odessey a budou postavené na blockchainu Polygonu. [1]

Analýzy a trhy

Typy obchodníků – Jaký obchodní styl zvolit?

Vítám vás u nového edukativního videa pro #žralocisobě na téma, jaký obchodní styl zvolit. Existuje několik základních druhů obchodníků, které si v dnešním videu rozebereme. Popíšeme si jejich charakteristiku a ukážeme si jejich aktivitu na konkrétních příkladech.

12.09.22 Analýza BTC/USD – Testujeme klíčové rezistence

Bitcoin (BTC) čerstvě zakončil týden a to ve velmi pěkné podobě. Dokonce se hned na úvod nového týdne daří opakovaně útočit na lokální rezistenci, která se nachází kolem 23 000 USD.

12.09.22 [Přehled trhu a BTC, LTC] Hlavní důvod, proč je BTC stále pod 22 000 $

Téměř všechny obchodní objemy bitcoinu se skládají z transakcí nad 30.000 USD. Institucionální zájem o bitcoiny klesl. Navzdory nesmírné volatilitě trhu v roce 2022 vykazoval institucionální zájem o Bitcoin jen malé známky hledání.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoinvestoři: Téměř 70 % z nich se stále považuje za potenciální miliardáře

Kryptoinvestoři: Podle nedávné studie je zbohatnutí na kryptoměnách stále snem. Sotva se krypto vymanilo z krize, zdá se, že jeho investoři stále sní o nějakém tom Lamborghini nebo luxusních hodinkách.

Studie: V mnoha zemích mají velký zájem o Ethereum Merge

Kryptoměnová platforma pro hodnocení digitálních aktiv, CoinGecko, před nedávnem vydala zprávu, ve které se zaměřila na současné trendy okolo Etherea. Ukazuje se, že aktuální sloučení ETH se stalo trendy v mnoha zemích po celém světě.

Norská centrální banka využívá Ethereum k budování národní digitální měny

Norská centrální banka dosáhla významného milníku v úsilí o digitální měnu, když uvolnila otevřený zdrojový kód pro sandbox.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img