[Večerní souhrn článků] • Ruská centrální banka se zákazem krypta pravděpodobně neuspěje • a další články

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ruská centrální banka se zákazem krypta pravděpodobně neuspěje
Před týdnem vydala ruská centrální banka (CBR) zprávu, ve které kritizuje kryptoměny a požaduje jejich absolutní zákaz. Návrh se ale setkal s kritikou nejen ze strany politiků a technologických manažerů. Ukazuje se, že snahy o zákaz krypta uklidňuje i prezident Vladimir Putin. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Bitcoin na 30K? Jak interpretovat poslední stanovisko Fedu?

Bitcoin (BTC) včera dostal pořádný výprask a nebyl sám. Prakticky celý finanční trh umazal svůj růst z předešlých zhruba 24 hodin. Což je holt dáno tím, že následná tiskovka s předsedou Fedu Jeromem Powellem působila jako jakási snaha o mlžení.

27.01.22 Technická analýza BTC/USD – tvrdé zamítnutí, jdeme dolů?

Bitcoin (BTC) má nakonec za sebou docela dynamickou středu. Povedlo se totiž prorazit S/R level 37 000 USD a odpoledne to už vypadalo, že brzy budeme sledovat otestování 42 000 USD. Postup se ovšem pár hodin před zasedáním FOMC zastavil.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

SEC zamítla žádost o spotové ETF Wise Origin Bitcoin Trust společnosti Fidelity

Komise pro cenné papíry Spojených států (SEC) neschválila žádost správce aktiv Fidelity o burzovně obchodovaný fond Wise Origin Bitcoin Trust.

Krátkodobí “hodleři” bitcoinu kapitulují a živí vlnu prodejů: Glassnode

Pokud v souvislosti s nedávným propadem ceny bitcoinu můžeme hovořit o kapitulaci, je podle dat Glassnode na straně krátkodobých držitelů.

Mike McGlone z Bloombergu vidí konec poklesu BTC a ETH

Navzdory nedávným propadům bitcoinu a etherea vidí Mike McGlone z Bloombergu býčí konec obchodování v bočním pásmu hlavních kryptoměn.

MMF vyzývá Salvador k odstranění bitcoinu jako zákonného platidla

Mezinárodní měnový fond (MMF) opět vyjádřil svůj nesouhlas se zákonem o bitcoinech v Salvadoru. Jak tomu bylo i v minulosti, prezident Nayib Bukele pravděpodobně nebude na slova finanční instituce brát zřetel.

Putin brzdí snahu ruské centrální banky zakázat kryptoměny, v těžbě vidí budoucnost

Ruský prezident Vladimir Putin není nakloněn nedávné výzvě ruské centrální banky k zákazu kryptoměn v zemi. V těžbě kryptoměn naopak vidí budoucnost a “výhody” pro Rusko. Putin také požádal centrální banku a vládu, aby se dohodly na regulaci bitcoinu (BTC).

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img