Mike McGlone z Bloombergu vidí konec poklesu BTC a ETH

4.8
(6)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Navzdory nedávným propadům bitcoinu a etherea vidí Mike McGlone z Bloombergu býčí konec obchodování v bočním pásmu hlavních kryptoměn.

Mike McGlone, Bloomberg Intelligence Senior Commodity Strategist, vysvětluje základy býčích fundamentů pro trh pomocí zákona poptávky a nabídky. Říká:

”Podle ekonomických pravidel bude trh s rostoucí poptávkou a klesající nabídkou časem stoupat.”

https://twitter.com/mikemcglone11/status/1486664371388522504?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1486664371388522504%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fbloombergs-mike-mcglone-sees-bullish-end-in-sight-for-bitcoin-and-ethereum-dips

Na konci června 2021 vytvořil bitcoin kříž smrti a poté dosáhl nejnižších minim 28 800 USD. Přesně měsíc poté se bitcoin zotavil, což vyvrcholilo vytvořením zlatého kříže v polovině září. Výsledkem je, že bitcoin dosáhl v listopadu 2021 historických maxim 69 000 USD.

Podle Mika McGlonea by za podobných okolností mohl bitcoin znovu tvořit dno kolem 30 000 USD, zatímco by odpor 60 000 USD slábl.

dřívějším tweetu stratég Bloomberg uvedl:

„Skutečnost, že bitcoin je rostoucí aktivum, s tržní kapitalizací menší než 1 bilion USD oproti přibližně 100 bilionům USD u globálních akcií, může být výhoda. Naše grafika znázorňuje ukazatel dna bitcoinu – asi 30 % pod jeho 20týdenním průměrem.”

Býčí předpovědi BTC a ETH

Navzdory nedávným propadům bitcoinu a etherea jsou býčí předpovědi pro hlavní aktiva stále silné.

Ark Invest odhaduje, že tržní hodnota etherea by mohla dosáhnout 20 bilionů dolarů a cena bitcoinu by mohla do roku 2030 překonat 1 milion dolarů, soudě podle případů použití BTC a toho, jak Ethereum získává podíl na trhu z tradičního financování (TradFi).

Ethereum, které v příštích 10 letech dosáhne nebo možná překročí 20 bilionů dolarů v tržní kapitalizaci, může cenu vynést na přibližně 170 000 až 180 000 dolarů za coin.

Závěr

V současné době se bitcoin obchoduje na hranici 36 900 USD a ethereum za 2 500 USD. Co myslíte? Vrátí se ještě BTC k 30 000 USD?

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jarin
Hodnocení článku :
     

Proboha, rychle nakupujme, budem vsichni v baliku 🤑 a to mooc velkem.

Pavel

To je legrační, možná se ještě vrátí, možná i překoná svůj rekord,ale to jen poslouží někomu vysát peníze od jiných. Btc i ostatní nic budou na 0,to je nevyhnutelné a jen úplný negramot si to neuvědomuje. .

kubik

JJ BTC byl na nule a od ní se odrazil na 69t usd,tak proč by se nemohl odrazit z 28,5t na 102t? Nebude to doufám nikomu vadit,nebo ano?Komu,napište.

Fantom

Tenhle scénář by mi určitě nevadil a hodně záleží v jakém časovém horizontu – letošní rok nebo do konce příštího? Podle mne je to v téhle době nereálné. Odrazy budou pravidelné, ale minima stále hlubší. Tedy po možném odrazu od oněch 28,5k na někam 33-35k a potom nové letošní minimum 23-24k, odraz 29k atd. Dno možná ani letos žádné nenajdeme. Jednak kryptotrh potřebuje pročištění a druhak je situace špatná i na ostatních trzích a to je hodně zlá kombinace pro tak rizikový trh jako jsou kryptoměny.

Vojtech

A do toho všeho vylézají z děr čím dál strašidelnejší bubáci… O hrozbě RUS/UA už tu bylo napsáno víc, než zdrávo. O dalším pokusu brzy zvýšit sazby a snížit državy FEDu nemluvě (jak to dopadlo posledně – 2019 – víme, ale hádám, že věčně to tak nepůjde a o to víc to bude nakonec bolet). Bílý dům už delší dobu “hrozí” přistoupit k celému sektoru coby bezpečnostní hrozbě – zpráva se neustále odkládá, teď hrozí, že bude zveřejněna v únoru. 20.5. je termín ukončení připomínek ke zprávě FED o pro/cons stran přijetí cbdc $… Já myslím, že celé krypto letos dostane ještě víckrát přes držku. A bude se opakovaně strašit jeho koncem. Ale btc to ustojí. A některé další projekty jistě též. Jen se z toho všeho fudu, co se na nás bude kumulativně valit, neposrat a při bloodbaths systematicky přikupovat. A diverzifikovat! Já osobně např. část profitu už otočil do fyz. zlata a stříbra. Tuším, že většina zdejších fans by se mi vysmála. Ale jeden nikdy neví 😉

spot_img