[Večerní souhrn článků] • Příští britská premiérka Liz Trussová je podporuje kryptoměny • a další články

1
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Příští britská premiérka Liz Trussová je podporuje kryptoměny

Příští premiérka Velké Británie Liz Trussová vyhrála volby do čela Konzervativní strany. Trussová, která vystřídá Borise Johnsona, se již v minulosti vyjádřila velmi kladně na adresu kryptoměn. Kromě podpory fintech firem a nových technologií také prohlásila, že VB by měla přivítat kryptoměny neomezeně. [1]

Analýzy a trhy

Konfluence – Jak se obchoduje na základě konfluenční analýzy?

Vítám vás u nového edukativního videa pro Žraloci sobě na téma konfluence. Konfluence je takovým pomyslným vrcholem v rámci technické analýzy, kde zužitkujete znalosti z mnoha jiných nástrojů a přístupů.

05.09.22 Analýza BTC/USD – Nulová volatilita

Bitcoin (BTC) se za poslední týden absolutně nikam neposunul. Trh neměl žádnou dynamiku, takže volatilita byla naprosto nulová. Proto bych si dovolil říct, že poslední týden byl asi nejvíce „zeleninový“ za současný rok.

05.09.22 [Přehled trhu +0,1 %] BTC,ETH – víkendový pokles, jaký bude start do nového týdne?

Bitcoin (BTC) o víkendu propadl výrazně pod 20 000 USD a kurz tak vypadl z bullish kanálu. Trh reagoval podobně a propad trhu zaznamenalo 99 % coinů.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Americký kongresman vysvětluje, proč zákaz kryptoměn nepřijde „v dohledné době“

Americký kongresman Brad Sherman (D-CA), který je jedním z největších kryptoskeptiků ve Washingtonu, nedávno řekl deníku Los Angeles Times, proč neočekává, že by v USA „v dohledné době“ došlo k zákazu kryptoměn.

Rozvíjíte svou vnitřní motivaci k učení a talenty i po škole?

V tomto odpočinkovém článku se chci věnovat vnitřní motivaci a tomu, proč je důležité obnovit svou chuť k učení se, po opuštění školních lavic.

Armstrong: Medvědí trh může trvat až 18 měsíců

Generální ředitel kryptoměnové burzy Coinbase, Brian Armstrong, v nedávném rozhovoru předpověděl, jak dlouho může trvat medvědí trh. Dle jeho slov může současné období trvat i 18 měsíců. Co dalšího uvedl CEO Coinbase?

Teroristické skupiny se mohou obrátit na NFT, aby získaly finanční prostředky a šířily svou propagandu

Objevil se první známý případ nezaměnitelného tokenu (NFT) vytvořeného a sdíleného „sympatizantem teroristů“, což vyvolalo obavy, že neměnná povaha technologie blockchainu by mohla napomoci šíření teroristických zpráv a propagandy.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img