Armstrong: Medvědí trh může trvat až 18 měsíců

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitel kryptoměnové burzy Coinbase, Brian Armstrong, v nedávném rozhovoru předpověděl, jak dlouho může trvat medvědí trh. Dle jeho slov může současné období trvat i 18 měsíců. Co dalšího uvedl CEO Coinbase?

Armstrong a výhled pro kryptoměny

Generální ředitel společnosti Coinbase, Brian Armstrong, před nedávnem poskytl rozhovor zpravodajskému portálu CNBC, ve kterém se věnoval vývoji kryptoměn v následujících měsících.

Armstrong zde předpověděl, že medvědí trh může trvat klidně 18 měsíců. Nevyloučil však, že by se kryptoměnová zima mohla protáhnout o několik měsíců dále. V rozhovoru pro CNBC prohlásil:

“Všichni doufáme, že to bude, víte, 12 až 18 měsíců a pěkné zotavení, ale musíte si samozřejmě naplánovat, že to bude déle.” A tak o tom přemýšlíme. A nesnažíme se být v předpovídání budoucnosti příliš roztomilí.”

Armstrong však ubezpečil všechny uživatele Coinbase, že kryptoburza je připravena na nadcházející období. Dle jeho slov nejsou tyto výkyvy nějak ojedinělé, jelikož za deset let existence burzy prošla firma podobnými výkyvy trhu čtyřikrát.

“Jako společnost jsme prošli čtyřmi cykly, jako je tento. Je nám pouhých deset let… Pokud se nenecháme rozptylovat a budeme pokračovat ve vytváření skvělých produktů, během příštích pěti nebo deseti let si povedeme dobře.”

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo  19 735 USD dle KMC.

Závěr

Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech. Na celý rozhovor pro zpravodajský portál CNBC se můžete pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zábavný a zajímavý obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img