[Večerní souhrn článků] • Rusko plánuje zavést digitální rubl ve všech bankách již v roce 2024 • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Rusko plánuje zavést digitální rubl ve všech bankách již v roce 2024

Ruská centrální banka pokračuje v práci na zavedení digitální měny centrální banky (CBDC) a plánuje oficiální zavedení digitálního rublu během několika let. Podle poslední aktualizace měnové politiky Bank of Russia začne úřad připojovat všechny banky a úvěrové instituce k platformě digitálního rublu v roce 2024. To by byl pro Rusko důležitý rok, protože v březnu 2024 se v zemi očekávají prezidentské volby a současný prezident Vladimir Putin má podle ústavy právo být znovu zvolen. Centrální banka očekává, že do té doby dokončí testy transakcí “reálných peněz” mezi klienty a také testování zúčtování mezi klienty a podniky. [1]

Analýzy a trhy

12.08.22 Analýza BTC/USD – Gravestone Doji, máme vrchol?

Bitcoin (BTC) díky uzavření čtvrteční svíce vygeneroval signál, který se nám nyní může hodit. Trh totiž potvrdil, že není schopen pokračovat v dalším růstu. A to prakticky na stejné úrovni jako 20. července a 30. července. Opakovaně nám bitcoin poskytuje signál, který bychom neměli ignorovat.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Binance získala zpět většinu prostředků ukradených z Curve Finance

V tweetu generální ředitel Binance Changpeng Zhao oznámil, že burza zmrazila a získala zpět 450 000 dolarů z ukradených aktiv, což je více než 80 procent ukradených prostředků. Podle CEO Binance se hacker pokusil poslat peníze na burzu různými způsoby, ale byl odhalen.

Johnson: Bitcoin je nejlepším rozptýlením od ekonomických problémů

Generální ředitelka investiční společnosti Franklin Templeton, Jenny Johnson, v nedávném rozhovoru prohlásila, že bitcoin je v současné době nejlepším rozptýlením od současného finančního kolapsu.

Přes 1 000 000 zákazníků je na čekací listině pro vysoce očekávanou Web3 peněženku Robinhood

Generální ředitel společnosti Robinhood Vladimir Tenev říká, že počet lidí, kteří čekají na přístup k očekávané Web3 peněžence, již přesáhl 1 milion.

Japonský bankovní gigant Shinsei nabízí 60 dolarů v XRP nebo BTC, aby nalákal nové zákazníky

Japonský bankovní gigant Shinsei Bank spustil nový program, v rámci kterého odměňuje klienty kupony, za které dostanou kryptoměny za otevření účtu nebo zřízení termínovaného vkladu v jenech u banky.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
anivarK

Krypto je stvořeno pro terorismus a totalitní režimy.
Podporuje zlo,obchází sankce.
Krypto musí být zničeno v zájmu lidstva.