Johnson: Bitcoin je nejlepším rozptýlením od ekonomických problémů

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitelka investiční společnosti Franklin Templeton, Jenny Johnson, v nedávném rozhovoru prohlásila, že bitcoin je v současné době nejlepším rozptýlením od současného finančního kolapsu. Co dalšího uvedla Jenny Johnson v rozhovoru?

Bitcoin jako nejlepší rozptýlení

Prezidentka a generální ředitelka investiční společnosti Franklin Templeton, Jenny Johnson, před nedávnem poskytla rozhovor pro Bloomberg, kde hovořila o demokratizaci soukromých aktiv, současné finanční situaci a bitcoinu.

V rozhovoru pro Bloomberg uvedla, že bitcoin by mohl odvést pozornost od současným ekonomických problémů. Generální ředitelka popsala současnou finanční situaci ve světě jako nejlepší narušení, jaké aktuálně u poskytovatelů peněžních prostředků vidí.

„Popisuji to trochu jako běhání s nůžkami, nůžky jsou skvělým nástrojem, pokud se používají správně. Zaměřujeme se na to, abychom to zodpovědně přinesli průměrnému investorovi.“

Co se týká kryptoměn, Jenny Johnson vidí velký potenciál v technologii blockchain. Uvádí také, že tato technologie dokáže pozitivně ovlivnit téměř každé odvětví dramatickým způsobem. Jenny Johnson si však nemyslí, že by vlády jednoho dne umožnily, aby se bitcoin stal dominantní devizovou opcí.

Investiční společnost Franklin Templeton nabízí investice do digitálních aktiv. Společnost funguje již od roku 1947.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 23 909 USD dle KMC.

Závěr

Nejen kryptoměnové trhy v současné době zažívají bouřlivé období. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách. Co si o tom myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Celý rozhovor Jenny Johnson pro zpravodajský portál Bloomberg si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Libor

Titulok ala click baith. Že Johnson / každého hneď napadne Boris /, ale ona je to „nejaká“ Jenny. Titulok mal byť Jenny Johnson, a nie iba zvádzajúco Johnson….jasná udička na kliknutie….

anivarK

Článek vymýšlel několik let falešný guru Jára Jarolím.
Ubožák

Poslední editace 1 měsíc před přes anivarK

Reklama: