[Večerní souhrn článků] • Objem obchodů CryptoPunks vzrostl o 1 847 % • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Objem obchodů CryptoPunks vzrostl o 1 847 %

Objem obchodů s CryptoPunks vzrostl za 24 hodin o více než 1 800 %. Enormní zájem byl pravděpodobně souvisí s prodejem vlastní NFT exkluzivní kolekce Tiffany & Co. Digitální kolekce exkluzivních NFT se skládá z 250 přívěsky. [1]

Analýzy a trhy

01.08.22 Analýza BTC/USD – Měsíční close je mírně bullish, týdenní značí váhání

Bitcoin (BTC) zakončil měsíc červen, což si jistě zaslouží naši pozornost. Stručně řečeno pořád platí rostoucí trend, který ale v posledních zhruba 48 hodinách znatelně zeslábl.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Předpověď ceny bitcoinu pro rok 2030 – co očekávat?

Cena bitcoinu (BTC) od svého vzniku před téměř deseti lety výrazně vzrostla a dosáhla několika maxim a minim, přičemž poslední historické maximum zaznamenala v listopadu 2021 na úrovni téměř 69 000 USD.

Potvrzen únik e-mailů zákazníků zkrachovalé krypto lending platformy Celsius

Pro uživatele Celsius špatné zprávy zdánlivě nemají konce. Společnost potvrdila, že unikly jejich e-malové adresy.

Chainalysis: Rusko obdrželo přes 2 miliony dolarů v kryptoměnách

Analytická společnost Chainalysis, monitorující pohyby na blockchainu, zjistila, že Rusko získalo od začátku konfliktu v darech více než 2 miliony amerických dolarů. Co dalšího se uvádí ve zprávě analytické společnosti?

Refork – úspěšné české ICO, které vyřešilo problém s plasty

EFK token byl vydán v roce 2018 za účelem vyřešení globálního problému s jednorázovými plasty. Díky EFK tokenu vznikla velkokapacitní výroba v pražské Hostivaři, která vyrábí biologicky rozložitelné produkty pro gastronomický průmysl.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Michal Novák

Mr. Wake up je zpět. Tak ty jsi na kryptu musel prodělat kalhoty, že tě sem pořád baví lézt. Dovol, abych se ti vysmál 😄

spot_img