[Večerní souhrn článků] • Průzkum: Kryptoměny jsou mezi mileniály populárnější než podílové fondy • a další články

4
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Průzkum: Kryptoměny jsou mezi mileniály populárnější než podílové fondy

Investiční společnost Alto zveřejnila průzkum, ve kterém odhaluje, že mladší generace upřednostňuje investice do kryptoměn než do podílových fondů a dalších aktiv. 40 % mileniálů ve věku 25 až 40 let již investovalo do kryptoměn. Popularita kryptoměn u této věkové skupiny nadále roste. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

28.06.22 Analýza BTC/USD – Prozatím klid před bouří?

Bitcoin (BTC) se prakticky nehne z místa a zase z toho začíná být solidní nuda. Což my logicky nechceme. Chceme sledovat dynamický průběh, alespoň z části léta.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak Vitalik Buterin přišel s nápadem vytvořit ethereum

Přestože odvětví kryptoměn prochází těžkými časy, celý prostor blockchainu se neustále rozšiřuje díky významným pokrokům jeho klíčových hráčů, včetně etherea (ETH), jehož zakladatel Vitalik Buterin nedávno vyprávěl, jak to pro něj a jeho síť všechno začalo.

Eminem a Snoop Dogg měli v klipu Bored Ape Yacht Club! Apecoin roste

Populární NFT kolekce postavená na ethereu Bored Ape Yacht Club (BAYC) nabrala nový vítr do plachet díky novému klipu Eminema a Snoop Dogga.

Prezident Středoafrické republiky odhalil datum významné bitcoinové události

Prezident Středoafrické republiky prostřednictvím příspěvku na Twitteru oznámil datum spuštění kryptoměnového centra. Co vše prozradil prezident země?

Ripple představuje soutěž CBDC na podporu inovací XRPL

Ripple oznámil výzvu CBDC Innovate s celkovým prize poolem 197 000 USD. Výzva Ripple CBDC Innovate se snaží inspirovat programátory k vytváření aplikací schopných běžet na XRP Ledger a podporovat maloobchodní CBDC, interoperabilitu a finanční začlenění.

Množství bitcoinů na burzách na tříletém minimu

Vzhledem k tomu, že bitcoin před týdnem v jednu chvíli ztratil téměř polovinu své hodnoty a zaznamenal 18měsíční minimum, vypadala situace tohoto aktiva dosti chmurně.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: