Ripple představuje soutěž CBDC na podporu inovací XRPL

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Ripple oznámil výzvu CBDC Innovate s celkovým prize poolem 197 000 USD. Výzva Ripple CBDC Innovate se snaží inspirovat programátory k vytváření aplikací schopných běžet na XRP Ledger a podporovat maloobchodní CBDC, interoperabilitu a finanční začlenění. Uzávěrka pro první várku příspěvků se očekává do 25. srpna.

Očekává se také, že konkurenti vybudují nebo aktualizují fintech nebo platební řešení, které budou využívat CBDC a běžet na XRP Ledger a vytvoří řešení, které dokáže využít výhod CBDC, nebo vytvoří rozhraní, které každému člověku umožní zapojit se do CBDC.

Partnerství společnosti Ripple

Loni v září společnost Ripple oznámila své partnerství s bhútánskou centrální bankou, Royal Monetary Authority (RMA), která bude využívat řešení CBDC společnosti Ripple k pilotování digitální měny centrální banky (CBDC) po etapách.

Říká se, že tento krok byl řízen ambicí národa zlepšit digitální a přeshraniční platby, rozšířit iniciativy finančního začleňování a prohloubit svůj závazek k udržitelnosti.

Cílem CBDC společnosti Ripple je pokročit ve spolupráci v Palau a Bhútánu a také v probíhajících diskusích po celém světě.

Aktualizace o soudním sporu Ripple – SEC

Chvíli se zdálo, že v právní bitvě má ​​navrch americká Komise pro cenné papíry a burzy. Scénář se ale v posledních měsících změnil, když Ripple získal řadu procedurálních výher. Právní experti se nyní domnívají, že nadcházející rozsudky vyjasní nejistotu ohledně povahy XRP.

Právník Ripple James K. Filan nedávno na Twitteru oznámil, že návrh americké Komise pro cenné papíry (SEC) na zapečetění byl soudem zamítnut.

Podle tweetu soud souhlasí s Rippleovým argumentem, že SEC se pokoušela zapečetit více, než je nezbytné, a nařídil, aby SEC podala dopis s uvedením konkrétních exponátů, které navrhuje zapečetit, a vysvětlením důvodu redakcí „do v rozsahu nezbytném pro ochranu informací, které mají být uloženy pod pečetí.“

Závěr

XRP token společnosti Ripple se aktuálně nachází na sedmé příčce podle tržní kapitalizace s hodnotou 0,35 USD a týdenním nárůstem 5,3 %.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: