[Večerní souhrn článků] • Bitcoin roste navzdory zprávám o zákazu kryptoměn v Rusku • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin roste navzdory zprávám o zákazu kryptoměn v Rusku

Nejdůležitější kryptoměna světa se ukázala být dosti odolná vůči dnešní zprávě o tom, že ruská centrální banka plánuje zakázat kryptoměny v zemi. V současné době se cena BTC pohybuje nad hranicí 43 000 USD dle KMC. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Bitcoin se chystá na velký pohyb, jak se na to připravit?

Bitcoin (BTC) již více jak dva týdny konsoliduje v blízkosti klíčových 42 000 USD, takže je racionální předpokládat, že se trh bude chtít už někam posunout.

20.01.22 Technická analýza BTC/USD – rozuzlení je blízko?

Bitcoin (BTC) pořád konsoliduje na sledovaných 42 000 USD a nám nezbývá nic jiného, než si počkat, co se bude dít. Respektive z pohledu vyšších časových rámců je volatilita takřka na nule, takže je přirozené předpokládat, že se blíží konec tohoto plácání.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Společnost Meta údajně plánuje integrovat NFT do profilů na Facebooku a Instagramu

Nadnárodní technologický konglomerát Meta se údajně vrhá do oblasti nezaměnitelných tokenů (NFT) tím, že integruje funkci, která uživatelům umožní pochlubit se svými NFT na profilech na Facebooku a Instagramu.

Kryptoanalytik Justin Bennett říká, že Polkadot (DOT) poroste

Populární kryptografický stratég a obchodník Justin Bennett predikuje, že cena kryptoměny Polkadot má na obzoru průlom.

Šampion UFC si vezme 50 % výdělku v bitcoinech

Šampion v těžké váze Francis Ngannou „The Predator“ před nedávnem prohlásil, že si vezme polovinu svého výdělku na UFC 270 v bitcoinech prostřednictvím aplikace Cash.

Ruská centrální banka požaduje úplný zákaz kryptoměn

Poté, co ruská centrální banka vypracovala dokument vyjadřující svou vizi role kryptoměn v ruském finančním sektoru, navrhla, aby obchodování, těžba a používání kryptoměn byly nezákonné.

Studie: Trh s kryptomaty dosáhne do roku 2028 hodnoty téměř dvou miliard dolarů

Celosvětová míra přijetí kryptoměn zaznamenává výrazný meziroční růst. V návaznosti na tento fakt se dá podle zveřejněné studie společnosti Grand View Research nyní očekávat exploze trhu s krypto bankomaty.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr 2

Ups 🤣

spot_img