Kryptoanalytik Justin Bennett říká, že polkadot (DOT) poroste

5
(1)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Populární kryptografický stratég a obchodník Justin Bennett predikuje, že cena kryptoměny polkadot má na obzoru průlom.

Polkadot ukončí korekci, říká Bennett

Ve své nové strategické seanci Bennett říká, že na základě vývoje na trhu s polkadotem očekává bullish pokračování. Konkrétně na grafu vidí cenový pattern, který by tomu měl nasvědčovat. Analytik uvedl:

„Díky skutečnosti, že se jedná o klesající klín, který je neodmyslitelně býčím vzorem, a také máme trh v makro rostoucím trendu, mám důvod se domnívat, že je pravděpodobnější průlom výše, než níže.”

Polkadot se aktuálně obchoduje na ceně lehce pod 25 dolary za jednotku. To je více než 50% propad z historických maxim, kterých dosáhl začátkem listopadu minulého roku na cenách okolo 55 dolarů. Bennett podle svých slov očekává, že DOT ukončí svůj krátkodobý klesající trend a vymaní se z klesajícího klínu do druhého únorového týdne.

78% růst

Analytik prozradil své potenciální cíle pro polkadot na rok 2022. Po vymanění se z klesajícího klínu by podle něj měl DOT mít potenciál zažehnout 78% nárůst. Ohledně svých bullish predikcí pro tento altcoin uvedl:

„Chystá se trh prorazit výše? Osobně si myslím, že je velmi dobrá šance, že se tak stane, a pokud ano, oblast, na kterou se zaměřím, je tady nahoře. První by byly úrovně 32, 38 a 45 dolarů.“

Zdroj: Justin Bennett; YouTube

Obchodník však dodává, že před růstem může přijít ještě jeden propad. Ten by měl být zastaven právě supportem, který odpovídá spodní straně klesajícího klínu.

„Nebuďte překvapeni, když zaznamenáme něco takového, že se DOT vymaní ze svého terminálního vzoru směrem nahoru, možná znovu otestuje podporu [20 $], odtud se prolomí výše a začne se pohybovat k 32, 38 a 45 $ a nakonec se koncem tohoto roku dostaneme sem nahoru do oblasti odporu [65 $].“ 

Závěr

Polkadot zaznamenal v roce 2021 prudké výkyvy, když se z cca 8 dolarů na začátku roku dokázal dostat nejprve na cca 48 USD, poté spadnout na 10 $ a následně ještě před koncem roku zažehnout rally na 55 dolarů. Bennett nyní očekává růst, ale vzhledem k nevyspytatelnosti trhu a provázání všech altcoinů s bitcoinem je jakákoli predikce sázou na nejistotu. Jako vždy pak doporučujeme provést vlastní analýzu a zvážit veškerá rizika.

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Milan

Že ho sleduje 61k lidí z něho nedělá analytica, ale věštece. Beru v potaz jeho minula vyjádření. Říká jen co lidé chtějí slyšet, aby ho sledovali a citovali.
Věštkyně Jolanda taky měla hodně fanoušků

spot_img