[Večerní souhrn článků] • Binance registrovala doménu u čínské vlády • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance registrovala doménu u čínské vlády

Čínská vláda dnes schválila název dvou nových domén; Binance a binance.cn. Seznam zveřejnilo tamní ministerstvo průmyslu a informačních technologií. Dle vládního seznamu kryptoměnová burza Binance také zaregistrovala doménu pod společností Shanghai Bi Nai Shi Information Technology.

Bakkt nabídne pojištění BTC do výše 500 milionů USD

Obchodní společnost Bakkt pro své klienty bude schopna nabídnout nové možnosti pojištění Bitcoinu do výše 500 milionů amerických dolarů. Platforma, díky nedávno oznámenému partnerství s pojišťovací společností Marh, je zodpovědná za úschovu uložených BTC, které jsou spojeny s futures.

Analýzy a trhy

18.05.20 Technická analýza BTC/USD: 10 000 USD začíná být trochu strašákem

V dnešní analýze se podíváme na to, jak otevřel Bitcoin tento týden. Momentálně se pohybujeme těsně pod 9 700 USD a v pondělí vidíme téměř stejné hodnoty, jaké jsme viděli v neděli. 10 000 USD začíná být trochu strašákem pro býky, kteří ne a ne, aby tuto psychologickou hodnotu prolomili.

18.05.20 Technická analýza akcií Deutsche Bank – Medvědí vlajka jako předzvěst pro další výprodej

Asi před týdnem jsem zpracoval analýzu na trh s akciemi Deutsche Bank, což je jedna z nejvýznamnějších finančních institucí na starém kontinentu. Minule to mělo docela velký ohlas, tak jsem se rozhodl udělat novou analýzu na nižším časovém rámci.

18.05.20 [Přehled trhu+BTC] Co napovídá začátek týdne? Uvidíme silný růst?

V neděli nás investoři překvapili růstem celého trhu. Bitcoin samotný se posunul téměř o 500 USD výše. Altcoiny zažívají nárůst i o desítky procent.

Historie ukazuje, že vývoj ceny zlata je teprve na začátku

V současné době se trhy otřásají obavami, že propuknutí pandemie koronaviru oslabí, společně s očekáváním uvolněné měnové politiky po celém světě, globální růst. Na to samozřejmě reagují aktiva na klasických finančních trzích, která dosahují svých minim.

Kryptoměny a kryptofirmy

Vnímání Bitcoinu se díky halvingu zlepšilo

O půlení odměny těžařům (halvingu) přesně před týdnem zůstává vnímání Bitcoinu stále velmi pozitivní. Halving vyvolal větší diskuze na téma Bitcoinu a dalších kryptoměn. Na Twitteru dosáhl počet příspěvků o nejdůležitější kryptoměně světa nového maxima.

Šéf FEDu Jerome Powell komentuje ekonomickou situaci – USA se vyhnou „druhé velké depresi“

Předseda Federálního rezervního systému (FEDu) Jerome Powell vidí před ekonomikou USA dlouhou cestu, než se zotaví z problémů, které přinesl Covid-19.

Jak se J. K. Rowling na Twitteru zeptala, co je to Bitcoin

Autorka slavného příběhu Harryho Pottera, J. K. Rowling, se veřejně na Twitteru zeptala, co je to Bitcoin. Lépe řečeno, dne 15. května napsala jako odpověď na tweet, kde byla označena: „Nerozumím, co je to Bitcoin. Prosím, vysvětlete mi to.“ To, co se stalo poté, opravdu nečekala.

Jak pandemie Covid-19 narušila kryptotrhy a finanční trhy

Dopady pandemie Covid-19 na globální trhy jsou mnohem hlubší než zdravotní problémy, což bylo způsobeno útlumem veškerých ekonomických aktivit v důsledku opatření proti šíření koronaviru po celém světě.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin utíkající altům

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: