[Večerní souhrn článků] • Ukrajina zvažuje použití jaderných elektráren pro těžbu kryptoměn • a další články

4
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ukrajina zvažuje použití jaderných elektráren pro těžbu kryptoměn

Ministerstvo energetiky Ukrajiny uvažuje, že využití jaderných elektráren pro těžbu kryptoměn by mohlo být jedním z nejlepších způsobů, jak využít současné přebytky energie. Přebytky energie vytvořily elektrárny z důvodů pandemie nemoci Covid-19. Ministerstvo nyní hledá řešení.

Analýzy a trhy

06.05.20 Technická analýza DASH/USD: Růst o 112% v roce 2020 poutá zájem investorů a těžařů

V dnešní analýze se podíváme na jeden výjimečný altcoin, který i přes nepřízně trhu přináší zhodnocení k současné hodnotě až 112%. Má potenciál růstu i do dalších měsíců? Co čekáme od zbytku roku, kde má DASH prostor?

[SPECIÁL o HALVINGU] BTC Studie KM: Dnes měli bulls šanci na 10 000 USD za Bitcoin!

Halving na Bitcoinu (zbývá 5 dnů) je nepochybně TOP událost roku 2020. Ohledně halvingu se vedou nekonečné diskuse a odhady odborníků o ceně Bitcoinu do ale i po halvingu se různí.

06.05.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Na Ethereu a Litecoinu se rýsuje bullish pattern falling wedge!

Od poslední analýzy na Ethereum (ETH) a Litecoinu (LTC) uběhl již týden a my nyní víme, že tehdy měl trh těsně před začátkem korektivního pohybu. Ovšem dobrou zprávou pro nás je to, že korekční struktura na trhu s Ethereem silně začíná připomínat falling wedge.

06. 5. 20 [Přehled trhu+BTC] Den H za 6 dnů. Formace trianglů dělá problémy. 10 000 USD se vzdaluje

V pondělí tu máme den D nebo v tomto případě den H. Halving se nezadržitelně blíží a investoři nemají už mnoho prostoru na to, aby rostli k 10 000 USD. Na grafu se začal formovat triangl.

Kryptoměny a kryptofirmy

Bloger PaintedFrog obvinil Craiga Wrighta z plagiátorství v disertační práci

Člověk, který o sobě prohlašuje, že je autorem bitcoinového whitepaperu, byl obviněn z plagiátorství.., znovu. Tentokrát jde o disertační práci.

John McAfee si myslí, že vyřešil největší záhadu BTC – kdo je Satoshi Nakamoto?

Bitcoin, digitální měna navržená jako alternativa ke státem podporovanému fiatu, byl vytvořen uprostřed globální finanční krize v roce 2008 – ale nikdo neví, kým.

Ženy v blockchainu 2: Počet žen v kryptoprůmyslu roste

Ve světě blockchainu však stále více žen ovládá nové profese: investoři, obchodníci, analytici, vývojáři, novináři a dokonce i vedoucí společností.

John McAfee varuje před podvody vlád a radí: Pořiďte si zbraň

Vláda vás podvádí. Pandemie je jen šílený trik, vyvolaný falešnými zpravodajskými médii, a pokud vám záleží na vašich životech, jděte a kupte si zbraně.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – THE EPIC BITCOIN DUMP OF 2020

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: