John McAfee varuje před podvody vlád a radí: Pořiďte si zbraň

3.8
(37)

Zprávy a souhrny

Vláda vás podvádí. Pandemie je jen šílený trik, vyvolaný falešnými zpravodajskými médii, a pokud vám záleží na vašich životech, jděte a kupte si zbraně. 

To je ve stručnosti sdělení, se kterým se tento daňový uprchlík podělil o své názory na “stav světa” během aktuální krize COVID-19.

“Žijeme v paradigmatu, jaký svět ještě nikdy nezažil … jedna třetina světa je ochromena.”

– sdělil během svého vystoupení tento 74letý kontroverzní investor, který se stále skrývá na neznámém místě.

Poměrně ostře se obul do americké společnosti, kdy většina lidí sedí doma, dívá se na televizi a nedělá nic, zatímco americká vláda tiskne peníze ze vzduchu. Situace je podle něj neudržitelná. Obzvláště byl znepokojen nedávným stimulačním balíčkem USA ve výši 2 bilionů dolarů. Tyto peníze nejsou kryty ničím, než pouhými slovy americké vlády.

“Nemůžete si vyčarovat peníze ze vzduchu a očekávat, že všechno bude v pořádku. Peníze jsou založeny na něčem, co se nazývá průmysl, výroba či služby. Nic z toho jsme nezvýšili.”

Dodal s hlubokým, znepokojujícím úsměvem. Dále předpověděl, že takto obludný tisk peněz povede ke zhroucení amerického dolaru.

Na krypto je už příliš pozdě

Bitcoin a blockchain nás měly zachránit před finančním otroctvím a vládami, které vytváří fiat měnu, kterou jsme nuceni používat, řekl McAfee a nemyslí si, že nás tentokrát kryptoměny zachrání.

“Nemůžeme jen tak naskočit do krypta, protože jeho používání není až tak snadné. Není to jako otevření bankovního účtu. Musíte strávit dny studiem, abyste dokázali porozumět tomu, co to je a jak to funguje.”

Pokud jde ale o bitcoinové trhy, tak předpovídá, že cena bitcoinů bude před halvingem stoupat. Připomněl, že v roce 2016, kdy jsme zažili poslední halving, došlo k obrovskému nárůstu ceny BTC, který poté vystřídal obrovský pokles. Věří, že historie se bude opakovat, protože do světa kryptoměn vstupují stejní lidé a ti jsou i stejně chamtiví, jako před čtyřmi lety.

I na průjem umírá více lidí

Pokud jde o hrozbu COVID-19, McAfee si myslí, že počet úmrtí je zkreslený, protože jsou prezentována mimo kontext. Je si jist, že COVID-19 není takovou hrozbou, aby se kvůli ní musela zastavit celá ekonomika. John navíc opakovaně uvedl, že na průjem či chřipku umírá více lidí než na COVID-19. Tato srovnání byla ovšem všeobecně epidemiology odmítnuta jako bezohledná.

McAfee, který je také znám pro svou lásku k drogám a paranoiu, před zahájením rozhovoru poznamenal, že vlády nám lžou, ovlivňují média a on osobně se (ve společnosti heroinu) připravuje na chaos a střelbu. Je přesvědčen, že kvůli globálnímu zastavení ekonomiky a tisku nových peněz nás čekají temné časy.

“Pokud používáte hlavu a zdravý rozum, můžete vidět, že jste podvedeni.”

Jaké vidí v této situaci řešení? “Jděte a kupte si zbraně! Protože pokud máte jídlo a nemáte zbraně, vaši sousedé vám jej vezmou, protože vaši sousedé zbraně mají. Aby dal svému tvrzení větší důraz, vytáhl John samopal AK-47 a začal vychvalovat jeho robustnost.

Závěr

John McAfee znovu předvádí, proč patří mezi nejkontroverznější osoby nejen kryptosvěta. Můžeme jej odsoudit, můžeme se mu vysmát. Ale můžeme se také (pokud odhlédneme od formy) nad některými jeho vyjádřeními i zamyslet…

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 37

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
37 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Monika

Ať to vypráví v New Yorku a Itálie,Velké Británie a pod. a jde pomáhat pohřbívat mrtvé a zbaběle se neskrývat. Od těchto individuí to tedy sedí, zřejmě patří k těm co dnes tvrdí,že země je placatá.

Milan

zpovykaná … !!!

Pavel

Moniko bohužel jste …, ale nejste v tom sama nebojte. 😀
A takové … tenhle svět potřebuje, takže si vedete skvěle!
Hlavně dál poslouchejte šašky z vlády a tleskejte jim!

Monika

Vážený pane Pavle, asi zde všichni neznají dějiny pandemií natož pana John McAfee. Tleskám všem, kteří užívají drogy a pod touto drogou vidí svět. A taky rádi máte všechno virtuální jako je bitcom. A zřejmě všichni patříte i k popíračům holocastu.

Jan Marek

Paní Moniko, možná na tom, že nás vlády oblbují lží, je něco pravdy. Ty tabulky, které nám neustále média ukazují, jsou těžce zkreslené. Chováme se na příkaz této patalízalské vlády jako ovce. Copak byste chtěla v takovémto světě žít? Jsme na světě pro žití a ne pro toto, co se, podle mého názoru, falešně děje. Jak již mnohdy bylo uvedeno, nepoměrně více lidí umírá ve světě např. na spalničky, tuberkulózu, ebolu, rakovinu ale i na různé jiné chřipky. Zajímavé, že se zde restrikce neuplatňují. A všimněte si, jak Babišovo zboží těžce podražilo. Agent “Bureš” totiž dokáže ze všeho “vytřískat”…. To vše jde jakoby stranou. Mně osobně hodně vadí, že musíme poslouchat tohoto estébáka a zločince…..Myslím si, že “někomu” tato situace vyhovuje. A všimněte si, že některé státy, které v podstatě žádné restrikce nepřijaly, nemají větší výskyt úmrtí. Že se prostě na něco umřít musí, se snad shodneme. Stačí si sehnat a prostudovat každoroční celosvětové tabulky úmrtnosti. Poté by mnozí lidé možná přestali “papouškovat” otřepané fráze.

Rob

Sám bych to nenapsal líp. Jenom mám strach, aby náhodou tamti nefoukli někam ještě něco jiného, kdyby se provalilo, že tento koronavirus zase až tak nebezpečný není, což je dobře. Zato jej lze laboratorně detekovat, aby doktoři řekli “ano, je tam koronavirus”. Zdůrazňuji, že se pohybujeme v rovině spekulací a konspirací, protože co já vím? Nic. Snad jen to, že se nesmíme nechat vyprovokovat k násilí. Přeci nepůjdeme zlu vstříc. Stačí mu nepomáhat…

Petr

Možná je nejkontroverznější ale má pravdu.Země je přemnožená a vládnoucí elita potřebuje větší ziskytak udělá vše aby své plány naplnila i za cenu lidských životů.

Monika

Spíše v této době budou mít ztráty než zisky , pokud nemyslí pouze farmaceutické firmy,

Miroslav

Samozřejmě , není důležité aby byl každý bohatý. Bohatství je jen pro vyvolené.

psychiatr pna McAfee

To že máte paranoiu ještě neznamená, že vás nesledují.

Jean Piere

Obzvlaste, kdyz sirite zpravy o ozbrojeni stupidni masy.

Astalavista

tenhle dement nikoho nezajima, svejma kecama a debilnima saskarnama spise kryptu uskodil, je vtipnej jak kreten, seschlej magor, sam spekulativne “dump and pump ” saskoval s kryptem, ale je uz starej, tak kope pred koncem

Jarek

Nějakej chytrej, nejsi z Prahy?

michal121

Nejsi …..?

Alt

No, Vy nezajímáte mě. Tak si to tak neberte..

Rob

Dokud si heroin vyrábíme sami ve vlastní hlavě v přiměřeném množství a na základě komunikace s lidmi a zábavy, je skvělý, protože podporuje sociální cítění a celkově kontakt se svým okolím. Člověk prostě miluje endorfin, přináší mu blaho, a k jeho získání je ochoten přijímat své okolí, které si tím i zamiluje. Pokud člověk získá možnost aplikovat si heroin (endorfin) jiným způsobem, než běžným prožíváním života a komunikací s okolím, ztratí schopnost empatie prostě proto, že už jí nepotřebuje, neboť endorfin získává jinak. Potom není problém vzít zbraně a všechny postřílet. Jenže já si nepíchám herák a tak mám život rád, Johny. Vlády ať jdou klidně do prdele. A můj soused není vrah stejně, jako nejsem já.

Alena

Co není může být.

Rob

Co může, být nemusí.

lukas

Nemyslim si,ze vsechno co rika neni pravda,takovy jako on toho vi hodne

Lakatoshi

LOL,McAfee je jen jouda kterej vi velky houby,vzdyt tvrdil ze kryptomeny nas malem spasi,privatecoiny,BTC za milion v roce 2020 o tom neco mlel a ted zase otocil,proste keca sracky,ale je ho nesleduju jeho nazory me nezajimaji,jen to co si prectu tady.A jestli se nekdy trefil nebo neco co predpovedel vyslo tak to byla nahoda,rict milion nazoru a parkrat se trefit do dovede i Franta od vedle,jediny co on umi je vzbudit (chvilkovy) zajem.

Lukas

no vidis, dal sem ti lajk, v podstate to same sem napsal i ja, ale mam hromadu minusu od mistnich joudu 😀 ty mas aspon par lajku 😀

jan

Mě se líbí jak nejvíc křičí pracháči.Asi si nechaj vrtat koleno pro pěťák.Já letos přišel kvůli debilní podnájemnici minimálně o 25 tisíc a to nepočítám náklady za odvoz odpadu z domu a opravy domu.Serou mě takový buzeranti co maj peněz jak šlupek a chtějí ještě víc.Já celej život vydělával poctivě a poctivě si splatil hypotéku.Ať jde ke všem čertům mamománek!!!

Ovarodend

No to že je virus “černá vlaka”víme už dávno ale nevíme co bude dál.Svět funguje díky ekonomice jinak se nedá přežít,rozhodně ne v takovém počtu.Za co si ve velkoměstech koupí jídlo atd.Nevíme? Proč se děje tato fabulace nevíme?

Ori

Se divým že toho to blba ještě někdo má tendenci poslouchat ,tento hlupák si nechal platit za tweety na různé shitcoiny aby je přechváloval do nebes jen aby vypumpoval shitcoin který mu byl doslova u prdele a plno jeho skalních fanoušků které má se díky němu hodně spálilo , jak jeho kdysi slavný tweet na Verticoin za který si nechal zaplatit jen aby ho vynachválil a tím jeho cenu poslal nahoru a díky tomu většina investoru přišla do velkých ztrát a jsou ve ztrátě do dnešní doby .McAfee je sám podvodník a bude kázat na druhé , jak tomu říct jinak když burcoval lidi na aby si kupovali různý shitcoin který propagoval za prachy o kterém nic doslova nevěděl jen si nechal zaplatit za propagaci a jestli na tom někdo prodělá mu bylo u řitě hlavně že dostal zaplaceno za shitcoin který z propaguje ,kdyby aspon ten hlupák řekl na rovinu že propaguje shitcoiny za prachy do kterých neinvestoval ani cent ten to podvodník to přiznal až většina altcoinu skončila v hluboké ztrátě .

Petru

A co xvg? taky ho propagoval Mc cafee a dodnes je v prdeli

Alena

Není blb jako blb a nemohl by jste toto tak úplně napsat, kdyby vám nenapověděl.

michal121

Bohužel je tu spousta faktů, který, pokud bych se měl rozhodnout čistě podle nich, musím dát zapravdu Johnu McAfeemu. Jsou desítky nemocí, které jsopu nebezpečnější a na které umírá mnohem víc lidí. Pitomá chřipka má více obětí než koronavir. Proč svět nešílí kvůli nim?

JOe

Další chytrolín…..a má např. chřipka taky takou pandemickou rychlost jako covid?

Rob

Chřipku má skoro každej. Je to pandemie?

Rene

Ma pravdu, ziju v Anglii a nic se tu nedeje, nemocnice jsou prazdne. nikdo v praci neni nemocny ani znamy mych kolegu v praci, Covid je podvod.

goodman

To co tady pise je z 99% pravda. Pani Monika asi hodne veri televizi co vni reknou je svate. V chicagu zadne mrtve nevidim, mozna trosku vice tento rok par lidi tmave pleti. jenom straseni lidi.

Michal

Taky nás v letech po válce varovali,že budou bolševici vraždit,krást,podvádět,zavírat do kriminálů ! A ono to kupodivu-vyšlo !! To samé v roce 1989. Také varovali,že je jim konec ! A ejhle,ti šmejdi jsou rozlezlí všude a škodí-kudy chodí !! A opět rozeštvávají lidi,lžou,kradou,až hory z toho rudnou !!!!!

Alena

Kolik vám je let, že máte rudý hadr před očima. Od nepaměti platí jedno svět je rozdělen na chudý a bohatý bez ohledu na režim. Chudý se snaží přežít a bohatý se snaží ještě více zbohatnou i na úkor chudých a aby to nebylo tak vidět tak zakládají charity. A to platí i dnes. Šoučasně se omlouvám lidem s morálním myšlením a skutky. Vždycky jde o moc a tebe sebou nese i to ostatní. Dneska ti co si nakradli zmizeli nebo jsou v daňových rájích a zavírají se už jenom opravdu blbý.

Rob

Možná jste zapomněla připsat svět “lidí”. Vrabci na stromech jsou všichni bohatí zhruba stejně a nemusí ani chodit do práce. A taky od jak daleké nepaměti? Je fakt, že tisíce let se může zdát jako dlouhá doba, ale tisíc let je jen zhruba padesát generaci. To už není tak dávno. A musím říci, Aleno, že mě zaráží váš černobílý pohled, ačkoliv jste žena (míněno bez ironie). Charitativní spolky a neziskové organizace zakládají také naprosto bezelstní lidé. Ano, to, co píšete, existuje také, ale zdaleka ne jenom. Můžeme se samozřejmě dlouze bavit o tom, zda a jaká bezelstná pomoc více pomáhá co ubližuje společnosti, ale pravda bude vždy někde uprostřed. Daleko od extrému.

Magdalena

Má pravdu.

luděk

Na jednu stranu ,není normální jak svět se mění ,třeba to někdo chce je za tím kalkul vyvolat strach až paniku ,pak vše jakoby restartovat z nějakého učelu .Kryze v r.2009 nebyla náhoda byl to umysl,bacha na to.

Rob

Krize je vlastnost kapitalismu. Přichází, když je trh přepálený a potřebuje se ochladit. Lidé jsou pak bez práce a v bídě. Volají po změně… Tedy volají po ní, když je zjevné, že za to může samotný kapitalismus a ne třeba něco jiného. Hlavně, prosím, neválčeme za mír. Nejbohatší lidé jsou ti, kteří dokážou přežít samostatně. Takoví nepotřebují dokonce ani kryptoměny a někde vysoko v horách si světových problémů, které řeší naše společnost, nemusí ani všimnout. Chce to změnu v myšlení a v přístupu k životu. Je to samozřejmě těžké, protože když se narodí nový člověk, přijímá život takový, jaký je a vůbec ho nenapadne, že by někde mohla být chyba. Obzvlášť, pokud je jejím důsledkem forma pohodlí. Proces obměny musí prostě začít a radikalismus určitě nikam nepovede. Musíme se začít chápat. Trocha té empatie. Každý, ať si myslí, co chce. Já nechci válku. Vždyť žijeme na krásný planetě.

Reklama: