John McAfee varuje před podvody vlád a radí: Pořiďte si zbraň

3.8
(37)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Bitcoin zpátky pod 12 000 USD • Vyhledávání termínu Ethereum na Googlu na ročním maximu • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin v současné době čelí...

[Večerní souhrn článků] • Náklady na transakce na Bitcoin blockchainu minulý týden prudce poklesly • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Vláda vás podvádí. Pandemie je jen šílený trik, vyvolaný falešnými zpravodajskými médii, a pokud vám záleží na vašich životech, jděte a kupte si zbraně. 

To je ve stručnosti sdělení, se kterým se tento daňový uprchlík podělil o své názory na „stav světa“ během aktuální krize COVID-19.

„Žijeme v paradigmatu, jaký svět ještě nikdy nezažil … jedna třetina světa je ochromena.“

– sdělil během svého vystoupení tento 74letý kontroverzní investor, který se stále skrývá na neznámém místě.

Poměrně ostře se obul do americké společnosti, kdy většina lidí sedí doma, dívá se na televizi a nedělá nic, zatímco americká vláda tiskne peníze ze vzduchu. Situace je podle něj neudržitelná. Obzvláště byl znepokojen nedávným stimulačním balíčkem USA ve výši 2 bilionů dolarů. Tyto peníze nejsou kryty ničím, než pouhými slovy americké vlády.

„Nemůžete si vyčarovat peníze ze vzduchu a očekávat, že všechno bude v pořádku. Peníze jsou založeny na něčem, co se nazývá průmysl, výroba či služby. Nic z toho jsme nezvýšili.“

Dodal s hlubokým, znepokojujícím úsměvem. Dále předpověděl, že takto obludný tisk peněz povede ke zhroucení amerického dolaru.

Na krypto je už příliš pozdě

Bitcoin a blockchain nás měly zachránit před finančním otroctvím a vládami, které vytváří fiat měnu, kterou jsme nuceni používat, řekl McAfee a nemyslí si, že nás tentokrát kryptoměny zachrání.

„Nemůžeme jen tak naskočit do krypta, protože jeho používání není až tak snadné. Není to jako otevření bankovního účtu. Musíte strávit dny studiem, abyste dokázali porozumět tomu, co to je a jak to funguje.“

Pokud jde ale o bitcoinové trhy, tak předpovídá, že cena bitcoinů bude před halvingem stoupat. Připomněl, že v roce 2016, kdy jsme zažili poslední halving, došlo k obrovskému nárůstu ceny BTC, který poté vystřídal obrovský pokles. Věří, že historie se bude opakovat, protože do světa kryptoměn vstupují stejní lidé a ti jsou i stejně chamtiví, jako před čtyřmi lety.

I na průjem umírá více lidí

Pokud jde o hrozbu COVID-19, McAfee si myslí, že počet úmrtí je zkreslený, protože jsou prezentována mimo kontext. Je si jist, že COVID-19 není takovou hrozbou, aby se kvůli ní musela zastavit celá ekonomika. John navíc opakovaně uvedl, že na průjem či chřipku umírá více lidí než na COVID-19. Tato srovnání byla ovšem všeobecně epidemiology odmítnuta jako bezohledná.

McAfee, který je také znám pro svou lásku k drogám a paranoiu, před zahájením rozhovoru poznamenal, že vlády nám lžou, ovlivňují média a on osobně se (ve společnosti heroinu) připravuje na chaos a střelbu. Je přesvědčen, že kvůli globálnímu zastavení ekonomiky a tisku nových peněz nás čekají temné časy.

„Pokud používáte hlavu a zdravý rozum, můžete vidět, že jste podvedeni.“

Jaké vidí v této situaci řešení? „Jděte a kupte si zbraně! Protože pokud máte jídlo a nemáte zbraně, vaši sousedé vám jej vezmou, protože vaši sousedé zbraně mají. Aby dal svému tvrzení větší důraz, vytáhl John samopal AK-47 a začal vychvalovat jeho robustnost.

Závěr

John McAfee znovu předvádí, proč patří mezi nejkontroverznější osoby nejen kryptosvěta. Můžeme jej odsoudit, můžeme se mu vysmát. Ale můžeme se také (pokud odhlédneme od formy) nad některými jeho vyjádřeními i zamyslet…

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 37

Buď první kdo článek ohodnotí

37 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
37 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře