[SPECIÁL o HALVINGU] BTC Studie KM: Dnes měli bulls šanci na 10 000 USD za Bitcoin!

5
(1)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Halving na Bitcoinu (zbývá 5 dnů) je nepochybně TOP událost roku 2020. Ohledně halvingu se vedou nekonečné diskuse a odhady odborníků o ceně Bitcoinu do ale i po halvingu.

Podíváme se tedy na události dneška, které nás zaujaly. Nebude chybět bullish kanál a dnešní pohled na graf, kde se investoři řádně vyřadili.

Začínají velryby skupovat a kumulovat Bitcoin před halvingem? Máme pro to pár důvodů, které si dnes projdeme. Ohledně zpráv a studií nárůstu investorů či skupování větších objemů Bitcoinu na týdenní bázi jsme Vás informovali už v předchozím dílu. Dnes se podíváme čistě na podobnosti na grafu a na kumulaci velryby, která nás dnes zatím zkouší, ale její přítomnost je zřejmá. Tuto studii jen pro Vás připravil Kryptomagazin.cz a nenajdete ji nikde jinde.

Fraktální podobnosti kumulace velryby

Podíváme i na příklady kumulace BTC velrybami za poslední týdny ve fraktální podobnosti. Všechno to začalo být zřejmé až 16.04. 2020. Před trěmi týdny jsme viděli  pumpu na Bitcoinu, během pár hodin o 10,41 %. V té době jsme rostli k 7 150 USD z low hodnot dne na 6 480 USD.

Fraktální podobnost č. 1

Fraktální podobnost č. 2

O týden později (23.04) přišel další attack bulls o velikosti 10,31 %. Jak vidíte na grafu níže, podobnost je neskutečná a přichází v týdenním intervalu. Během pár hodin Bitcoin zaznamenal 10% růst a zároveň se držel blízkého odporu na 7 700 USD.

Fraktální podobnost č. 3

Další obrovská kumulace velryby přišla 29.04 a trvala 2 dny, kde jsme přidali na hodnotě téměř 2 000 USD. Masivní růst začínal na 7 741 USD a skončil na 9 491 USD. Po tomto masivním růstu mnozí už viděli hodnoty do halvingu na 13 000 USD. Opak byl pravdou a my už teď víme, že následoval v jeden den po 9 491 USD propad o 950 USD.

Fraktální podobnost č. 4

Přicházíme k fraktální podobnosti číslo 4 a ta se odehrává právě dnes a nevíme ještě, jestli se tato událost zakončí jako ty poslední s + 10% růstem během pár hodin. Je jistě zřejmě, že dnes se velryba dostavila, ale nevidíme obrovský růst jako v předchozích podobnostech. Důležité pro dnešek je ale jedno pozitivum, prorazili jsme formující se odpor na 9 100 USD a dnešní low byl na 8 921 USD. Od dnešního low na Bitcoinu po dnešní high 9 400 USD vidíme 5,37% růst. Dnešek se ještě zdaleka nekončí a investoři musí být trpěliví možná až do pátku, pokud tato velryba předvede všechno. Víkendy bývají klidné o rozptylu 200 – 300 USD za den a tak nepředpokládáme výrazný pohyb. Pondělí příští týden nás už čeká halving a mnoho prostoru pro manipulaci směrem nahoru zřejmě nebude.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: