[Večerní souhrn článků] • Severní Korea rozšiřuje svou kryptoměnovou těžbu • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Severní Korea rozšiřuje svou kryptotěžbu

Zpravodajský portál Recorded Future ve své zprávě uvedl, že Severní Korea používá tři způsoby ke generováním příjmů prostřednictvím internetu. Severní Korea je podezřelá z hackování jihokorejských kryptoburz a těžby kryptoměn.

Severní Korea se nachází ve finanční izolaci a díky kryptoměnám se snaží obejít sankce ze strany Spojených států amerických jako je Venezuela, Írán nebo Sýrie.

Analýzy a trhy

12.02.20 Technická analýza LTC/USD – Už to začíná být divné

Vzhledem k dynamičnosti trhu se situace na něm dosti pohla kupředu. No, mně osobně už tohle přijde dost divné a snažím se za tím hledat nějaké technické opodstatnění. Ano, i na weekly časových rámcích jsou bullish signály, ale ten aktuální průběh mi prostě nepřijde úplně normální.

12.02.20 Waves Technická analýza: Růst o 100%, co bude dál?

Vždy když mluvím o investici, která má původ v Rusku, je to pro mě jasné ne, přesto, že bych se rád naučil mluvit rusky. Bull Run v roce 2018 dovolil vzniknout velkému množství projektů, mezi které se zařadilo i mnoho ruských. Asi nejúspěšnějším z nich je Waves (subjektivní názor).

[Přehled trhu] 12.02 [BTC] +3% Bitcoin znovu nad 10 000 USD [ETH] +6% nový high 2020 [LINK] +13,38%

Včera se Bitcoin znovu dostal nad 10 000 USD. Ethereum vytvořil nový high roku 2020, následující odpor je na 270 USD. LINK měl včera konferenci a přidal přes 13% růstu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Co způsobilo růst Bitcoinu nad 10 000 USD za pouhý víkend?

Od 18. prosince 2019, tedy ani ne za 3 měsíce, narostla cena Bitcoinu o 68 % oproti americkému dolaru. Hranice 10 000 USD byla překonána 9. února a pro většinu to byla známka startu kryptoměnové rally. Sentiment okolo momentální rally nechává investory rozdělené na dva tábory.

[Osobnost] Jack Ma – Čínský „Bill Gates.“ Zakladatel Alibaby a jeho příběh plný neúspěchů

Multimiliardář Jack Ma je u nás zatím stále poměrně neznámý, byť o jeho gigantické firmě Alibaba již pravděpodobně většina z vás slyšela. Tentokrát bude řeč o Číně a o jednom drobném místním človíčkovi, který dokázal něco skutečně neobyčejného.

Diverzifikace rizik pomocí Bitcoinu – není korelován s ostatními aktivy

Přední finanční subjekty začínají vnímat Bitcoin (BTC) jako „nesouvisející“ (nekorelované) aktivum. Tuto skutečnost oficiálně potvrdil 11. února Bluford Putnam, hlavní ekonom společnosti Chicago Mercantile Exchange.

Regulace a státy

Kryptokomunita ztrácí svého kandidáta na prezidenta

Kryptoměny a technologie ztratily na americké politické scéně svého zastánce, kandidát na prezidenta, Andrew Yang, totiž svou kampaň pozastavil.

Hot news

Vyhledávání pro „koupit Bitcoin“ zaznamenalo nejvyšší čísla od června 2019!

Zajímavý start roku 2020 přinesl zvýšení obchodního zájmu nejen na kryptoburzy. Data Google Trends ukazují, že vyhledávání termínů Bitcoin a altcoiny je rekordní od srpna 2019.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – I am Satoshi Nakamoto 😀

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img