[Večerní souhrn článků] • JP Morgan: Tržní hodnota Bitcoinu je nyní vyšší než jeho vnitřní hodnota • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Bloomberg: Bitcoin dosáhne 20 000 USD tento rok • Ripple by mohl brzy nabídnout XRP digitální šeky • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Po prudkém...

[Večerní souhrn článků] • Zoom nebude šifrovat volání, doufá ve spolupráci s FBI • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

JP Morgan: Tržní hodnota Bitcoinu je nyní vyšší než jeho vnitřní hodnota

Nová zpráva JPMorgan tvrdí, že vnitřní hodnota (neboli mnohokrát diskutovaná „intrinsic value“) Bitcoinu je stále pod jeho současnou tržní cenou, což investorům přináší určité „snížení rizika“. Podle zprávy, zveřejněné 10. ledna společností Bloomberg se současná tržní cena vlajkové lodi kryptoprůmyslu pohybuje nad jeho vypočítanou vnitřní hodnotou. V poznámce napsal stratég JPMorgan Nikolaos Panigirtzoglou: „Tržní cena se od svého vrcholu snížila o téměř 40%, zatímco vnitřní hodnota vzrostla asi o 10% … mezera ještě nebyla zcela uzavřena, což naznačuje, že přetrvává určité riziko poklesu“.

Analýzy a trhy

13.01.20 Technická analýza LTC/USD – Litecoin pomalu ale jistě roste!

Konkrétně na LTC je situace taková, že si od posledního low připsalo cca 40%, což není rozhodně špatný výsledek.

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak ochránit vaše kryptoměny před velrybami

Obecně můžeme považovat prvních 500 držitelů Bitcoinu za velryby. Jak lze ochránit vaše portfolio před velrybím opakováním obchodů na dnešních trzích si povíme níže.

Manuál o digitální měně pro čínské papaláše vstupuje do druhého tisku – poptávka je vysoká

V lednu vstoupil do svého druhého tisku 200stránkový manuál s názvem Digital Currency: A Reader for Cadres. O manuál ohledně digitální měny je velký zájem.

SegWit opět bourá své historické maximum

Od nového roku se podíl plateb na bitcoinové síti odeslaných pomocí SegWitu zvýšil na nové maximum, což je 62 % ze všech síťových transakcí.

Regulace a státy

V Nigérii je Bitcoin oblíbenou měnou

V Nigérii, stejně jako pomalu v celé Africe, je velmi špatná ekonomická situace. Téměř polovina populace této africké země žije v extrémní chudobě, na čemž se významnou měrou podílí i místní zkorumpovaná vláda.

Hot news

[Hot news] Justin Sun slibuje jeden milion TRX za publicitu

Zakladatel TRONu a generální ředitel BitTorrentu Justin Sun odpověděl na Twitteru u významného zastánce Bicoinu a nabídl mu jeden milion TRX za veškerou publicitu věnující se projektu TRON.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Příběh shitcoin tradera

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře