Manuál o digitální měně pro čínské papaláše vstupuje do druhého tisku – poptávka je vysoká

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

V lednu vstoupil do svého druhého tisku 200stránkový manuál s názvem Digital Currency: A Reader for Cadres. O manuál ohledně digitální měny je velký zájem.

Manuál o digitální měně

Jak asi víte, Čína se připravuje na postupné rušení hotovosti. Tu chce nahradit svojí digitální měnou centrální banky (CBDC). Pro čínské funkcionáře byla v listopadu vydána příručka ohledně digitálních měn. Nyní se pro velký zájem dočká druhého tisku.

Digital Currency: A Reader for Cadres

Manuál nazvaný Digitální měna: Čítanka pro vysoké funkcionáře zahrnuje komplexní soubor 23 článků. Ty se věnují dané problematice od základů digitálních měn až po jejich dopad na globální finance.

Yinan Zhao, reportér Bloombergu zaměřený na čínskou ekonomiku, vysvětlil:

„Je to vlastně sbírka publikovaných článků úředníků a výzkumných pracovníků o digitálních měnách. Názory vyjádřené v knize nejsou nové. Myslím, že to bylo myšleno jako jednotné kontaktní místo pro úředníky, aby se seznámili s konceptem.“

Úředníci jeví zájem

Vzhledem k tomu, že se manuál dočkal zahájení druhého tisku po pouhých třech měsících od svého prvního vydání, lze říci, že úředníci Komunistické strany číny projevují zájem o digitální měny. To je pochopitelné, vzhledem k tomu, že se jistě jedná o povinnou četbu.

Na obálce knihy je uvedeno, že digitální měny jsou nevyhnutelně v kurzu historie. Dále se zde uvádí, že manuál obsahuje články uvedené v naději na pomoc kádrům strany prohloubit jejich porozumění o technologii.

Ačkoli je Čína jednou z prvních zemí, které budou mít svoji digitální měnu, je poměrně nepřítelská vůči kryptoměnám. A to je o to víc matoucí, když povážíme, že blockchainové projekty jsou v zemi naopak vítány. Čína zároveň experimentuje s kreditním systémem, kterým chce hodnotit své obyvatele, což jim umožní bezprecedentní způsob, jak ekonomicky i sociálně rozvrstvit společnost.

Závěr

Manuál pro čínské papaláše o digitální měně vstoupil po 3 měsících do druhého tisku. Jedná se vlastně o soubor článků, které mají poskytnout jednotný pohled na digitální měny. Zájem je velký.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img