[Hot news] Justin Sun slibuje jeden milion TRX za publicitu

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Zakladatel TRONu a generální ředitel BitTorrentu Justin Sun odpověděl na Twitteru u významného zastánce Bicoinu a nabídl mu jeden milion TRX za veškerou publicitu věnující se projektu TRON. 

Uživatel Udi Wertheimer si na Twitteru stěžoval, že Justin Sun nikdy nezaplatí za internetové trolly. Udi Wertheimer upozornil na to, že nadace Ethereum kompenzuje Twitter trolly každé čtvrtletí.

V reakci na to Justin Sun okamžitě odpověděl, že odešle milion TRX na jeho TRON peněženku. Příslibem takto velké platby se na Twitteru okamžitě strhla lavina komentářů, kde uživatelé chtějí také TRX zdarma.

Nabídka Justina Suna bude nepochybně i nadále způsobovat množení Twitter trollů. Tito uživatelé tlačí na konkrétní mince nebo projekty, navrhují různá opatření nebo požadují významné změny cen.

Trollové jsou tak často přijímání v kryptokomunitě a považují je za přirozenou součást celéko kryptoměnového ekosystému. Řada trollů je tak placená za propagaci produktů a služeb.

Závěr

Hodnota TRX za posledních několik měsíců relativně stagnuje. V době psaní článku se cena jednoho TRX pohybuje okolo 0,0147 USD dle KMC. V lednu roku 2018 se cena pohybovala kolem 0,23 USD.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře