Tron na Nový rok uvolní 33 miliard TRX

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Společnost TRON uvolní na Nový rok 33 miliard TRX, což odpovídá částce 445 milionů amerických dolarů. Od kryptokomunity žádá zpětnou vazbu, týkající se masivního uvolnění kryptoměny.

Dobrý začátek k novému roku

Nadace TRON oznámila, že nový rok zahájí uvolněním 33 miliard TRX. Zprávu uvedla na svém Twitteru TRON News 27. prosince letošního roku. Hned 1. ledna 2020 tak komunitě uvolní 33 251 807 524 TRX, aniž by v příspěvku specifikovala, jak budou prostředky využity.

Místo toho v příspěvku nadace položila komunitě otázka, jak by mělo být s prostředky správně naloženo. Dle internetových stránek TRON Scan jsou uzamčené prostředky, které byly umístěny na několika adresách kvůli bezpečnosti, stále nedotčeny. Čeká se stále na jejich launch.

Tweet dále tvrdí, že odpovědi uživatelů mohou poskytnout nadaci TRON zásadní informace o tom, jak se komunita cítí při masivním odemykání digitálních aktiv. Někteří členové kryptokomunity spekulovali, že nové fondy mohou směřovat k posílení kryptoburzy Poloniex, do které nedávno zainvestoval zakladatel TRONu, Justin Sun.

Někteří analytici a obchodníci očekávají, že cena masivně klesne. Co se týče hodnocení kryptoměny, ta se podle nedávného indexového žebříčku dostala na krásné třetí místo hned po kryptoměně EOS a Ethereum.

Závěr

Již za dva dny se dozvíme, jak se uvolnění 33 miliard TRX se projeví na ceně této kryptoměny. Justin Sun však své digitální měně věří a očekává pro ni zářnou budoucnost. A jaké využití pro nově uvolněných 33 miliard TRX napdá vás? Napište nám do komentářů, co si o tomto nejnovějším počinu Tronu myslíte.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img